Zvuky filmov vďaka kapela FeelMe

Čo tak zažiť atmosféru filmov Pulp Fiction, Mission Impossible, či James Bond naživo? Kapela FEELME je už od roku 2002 častým návštevníkom klubových a festivalových pódií. Medzi najzaujímavejšie koncertné zážitky nepochybne patria predskakovanie umelcom ako APOCALYPTICA, GLENN HUGHES (ex-Deep Purple), hrania na festivaloch ako Hodokvas, Topfest, Kremnické Gagy, Grape…, či otvorenie Medzinárodného filmového festivalu Karlovy Vary.

Ako prezrádza slovná hračka v názve skupiny, orientuje sa výlučne na spracovanie známych filmových tém. Nové verzie v podaní FEELME sú plné energie, emócií a experimentu, svoje miesto má aj improvizácia. Koncerty kapely sú zárukou skvelej zábavy nielen pre priaznivci metalu, funku, či crossoveru. Novinkou je aj vlastná videoprojekcia, ktorá sprevádza jednotlivé songy.

FEELME hrá v zložení: Johny Štefeček – guitar, Stanley Kovár – bass a Petter Bittner – drums.

Rok 2011 sa nesie v znamení aktuálneho Tour 3De Film. Nenechajte si ujsť jeho zastávky, pretože na FEELME sa odteraz nechodí len do kina. Všetko o kapele na feelme.sk

Zdroj: Petter Bittner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.