Zimný Žákovic Open aj tento rok

Niektoré letné podujatia si chcú pripomenúť svoju nezabudnuteľnú atmosféru aj v chladnom počasí. Výnimkou nie je ani festival Žákovic Open, ktorý sa každým ročníkom rozrastá a organizátori sa usilujú o jeho vylepšenie. Zimný Žákovic Open sa tento rok uskutoční 27. novembra v bratislavskom PKO.

Na 6. zimnej žákovickej verzii si zahrá dokopy 5 kapiel. Predstaví sa sľúbená Para, tradičný Hex a českí United Flavour . Svoj júlový koncert si zopakujú maďarskí Pannonia All Stars Ska Orchestra. Keďže sú doteraz známe 4 mená, o piateho účinkujúceho si budete môcť zahlasovať v poslucháčskej súťaži Rádia_FM. V piatkovej relácii Baláž/ Hubinák si môžete počas 1 mesiaca vypočuť skladby od 4 interpretov, ktorí sa uchádzajú o vašu priazeň. Hlasovať môžete za Plastic Swans, Foolk, Talkshow alebo Billyho Barmana. Každá zo spomínaných kapiel odohrá 4 skladby, ktoré budú doplnené o krátke interview. Prvé vystúpenie sa konalo už tento piatok, 25. septembra a posledné sa uskutoční 16. októbra. Poslucháči a poslucháčky môžu svoje hlasy posielať formou sms správy.

  • Viac info na domovskej stránke www.zakovicopen.sk.
  • Súťažiť môžete aj na web stránke www.sme.sk.
  • © photos by http://www.pramen.info/

Ak sa chcete v chladnom a sychravom počasí zabaviť, neváhajte a prídite. Vstupenky za 13 eur sú v predaji už od 26. augusta a zakúpiť si ich môžete v predpredaju u Dr. Horáka alebo v sieti TicketPortal. Na mieste návštevníci zaplatia o 3 eura viac.

  • Skladby a rozhovory od 4 interpretov, ktorí sa uchádzajú o vašu priazeň.
  1. Plastic SwansHudobné úlety (rozhovor).
  2. FoolkSkanky, Hudobné úlety (rozhovor).
  3. TalkshowHudobné úlety (rozhovor).
  4. Billy BarmanIntrovert, Hudobné úlety (rozhovor).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.