Xindl X dokončil turné a začína leto

Úspešnú jarnú sériu akustických koncertov Xindla X s názvom Turné s gitarou a Láskou zavŕšil koncert v Rakovníku začiatkom mája. Tým však neskončila možnosť vidieť Xindla X v pesničkárskej podobe. V duu s pianistom/gitaristom Daliborem Cidlinským Jr. vystúpi napríklad na Colours of Ostrava a na Votvíráku. V rockovejšej podobe s kapelou sa objaví na Festivalu Okoř a na Benátskej noci v Malej Skále. Exkluzívne pre Rock for People pripravuje špeciálny set s kapelou a so štrnásť člennou dychovou sekciou Orchestra Karla Vlacha, všetky pesničky budú mať len pre tento koncert špeciálne aranžmá a vypočuť si ich budete iba tu. Xindl X dodáva:

„Turné s kytarou a s Láskou je za náma. Díky vám všem, co jste se ho zúčastnili! Byli jste super publikum a my jsme si to moc užili! Ale teď samozřejmě neházíme kytaru do žita, ale naopak vyrážíme do útoku na jarní a letní fesťáky. Kde nás možno vidět, zjistíte hravě z našich stránek www.xindlx.cz v sekci „koncerty“. Těšíme se na vás!“

Na koniec júna chystá Xindl X taktiež premiéru novej verzie piesne Casio a počas leta by sme sa k nej mali dočkať aj videoklipu. Týmto klipom sa rozlúči so svojou doskou Láska a vrhne sa na natáčanie novej, ktorá by mala vyjsť v budúcom roku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.