Vec a Zverina pripravili koncertne turné

Raperi sa predstavia v slovenských a českých mestách v priebehu novemba a decembra. Koncerty budú plné hitov, ktoré už fanúšikovia poznajú naspamäť, no obaja predstavia aj pár noviniek. Asi najznámejší spoločný trek tejto dvojice je “Gde ste” spred takmer 10 rokov. A rovnako ako sa hovorí v texte tohto hitu, aj tentoraz chcú Vec a Zverina vidieť bordel v mestách. Nie špinu na ulici, ale energiu v klube a následne sa na pódiu “poďakujú každému, kto si na bráne kúpil kúsok hip-hopu”. Na rozdiel od predchádzajúceho spoločného koncertovania pod hlavičkou CP Kombo, tentoraz pôjde o samostatné koncerty oboch raperov.

Vecovi bude sekundovať Škrupo, ktorý sa počas koncertu stáva hypemanom a DJ-om v jednom. Zverina zas so sebou berie parťáka Shomiho. To zaručuje, že návštevníci sa môžu tešiť aj na kvalitný freestyle. Pred koncertom v Olomouci dokonca prebehne freestyle battle, v ktorého porote budú sedieť aj slovenskí raperi. Špeciálnym je takisto koncert v domácej Bratislave. Ten je totiž súčasťou celomesačných narodeninových osláv Nu Spirit Clubu a to nasvedčuje, že akcia bude naozaj veľkolepá.

Počas koncertov si budú Vecko a Zverky navzájom hosťovať, takže fanúšikovia sa môžu tešiť na dva energické koncerty plné zábavy a hlavne dobrého rapu. Zverina práve pracuje na novom albume, takže okrem klasík zo Svetla v tme a Umeleckého dela sa návšetvníci koncertov dočkajú aj noviniek. Na rad príde aj nový spoločný song, ktorý ešte len čaká na svoju oficiálnu premiéru.

Kompletný zoznam spoločných koncertov Veca a Zverinu:

  • 14.11. OSTRAVA – Barrak
  • 16.11. NOVÉ MESTO N/VÁHOM – Klub za rampami
  • 22.11. BRATISLAVA – Nu Spirit Club
  • 28.11. TRNAVA – Artklub
  • 2.12. BRNO – Kabinet múz
  • 6.12. PEZINOK – Pura vida
  • 13.12. OLOMOUC – S Cube

Zaujímavosti z turné, fotky a videá z pódií ale aj backstageov nájdete na sociálnych sieťach:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.