Tomáš Sloboda má nový videoklip

Bývalý člen bratislavskej kapely Le-Payaco Tomáš Sloboda už 2 roky koncertuje s novým projektom Sounds like this. Za tento pomerne krátky čas Tomáš stihol vybudovať vlastné štúdio, vydať sólový album a momentálne produkuje dosky niekoľkým interpretom.

Späť však k spomínanému videu. Skladba Kvetované kroxy už nejaký ten čas boduje na prvých priečkach hitparády Top_FM rozhlasovej stanice Rádio_FM. Táto skladba je podľa mňa dobrým výberom a na slovenské pomery sa podaril aj videoklip. V ňom sú zábery zo skúšobne a rôznych exotických predmetov. Nájdeme tu i útržky manželov Slobodovcov z ciest po ďalekej Ázií.

Tomáš Sloboda a Sounds like this sú na koncerte príjemným zážitkom. Ich zvuk a songy nie sú opočúvané a klasicky slovensky nudné, lebo sú iné. Najneskôr v júni nasledujúceho roka by sa fanúšikom mal do rúk dostať aj druhý štúdiový album, takže sa naozaj máme  na čo tešiť.

Sounds like this – Kvetovane kroxy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.