The Raconteurs – Consolers of the Lonely (2008)

Takže dnes spomeniem Americkú rockovú kapelu The Raconteurs v Austrálii tiež známa ako The Saboteurs. Za zmienku stojí aj to, že v kapele je Jack White známy z The White Stripes. No nedá mi nezacitovať chlapca s nickom trojkolka z madforit fora o tejto kapele napísal: gnarls: myslím, že sa mi to paci práve kvôli tomu, že mam rad kvalitne staré veci Smile na tomto albume počujem vplyvy od starých Led zeppelin (‚hold up‘), Beatles (skladba ‚you don’t understand me‘), Rolling stones (skladba ‚pull this blanket off‘) a nakoniec aj starého Roda Stewarta (‚carolina drama‘)…v tom albume je počut vplyvy toho najlepšieho a znie to skvelo. práve preto som si to kúpil na platni Laughing

Na to bola moja odpoveď : Hudba na novom albume je taká ako to napísať nie každému sa paci, to som nevedel, že sú tam také silne songy ( tak už mi je to jasne prečo je to také dobre ). Wink trojkolka: áno ten album smrdí starinou, ale kvalitnou starinou…tie vplyvy tých kapiel čo som písal sú tam podla mňa jasne počuť. Inak veľmi pestrý, nezlieva sa a neopočúva sa po par dňoch. to jednoznačne.

Ja už iba dodám ich novy album sa mi veľmi paci vydarená vec, komplikovaná mam rád také hudobne šarapaty, prosto zmes zvukových variácii.

Tracklist:

 1. Consoler of the Lonely ( druhy odkaz )
 2. Salute Your Solution
 3. You Don’t Understand Me
 4. Old Enough
 5. The Switch and the Spur
 6. Hold Up
 7. Top Yourself
 8. Many Shades of Black
 9. Five on the Five
 10. Attention
 11. Pull This Blanket Off
 12. Rich Kid Blues
 13. These Stones Will Shout
 14. Carolina Drama

Doplňujúce info:

Štúdiove albumy:

 • Broken Boy Soldiers ( 2006 )
 • Consolers of the Lonely ( 2008 )

Klipy z albumu Broken Boy Soldiers ( 2006 )

Viac info na ich oficiálnej stránke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.