The Beatles – The Beatles in Stereo (Remastered Stereo Box Set) a Mimi Documentaries (2009)

The Beatles patria medzi najuznávanejšie kapely na tomto skromnom svete. To čo dokázali sa podarí, len pár vyvoleným. Upriamiť pozornosť chcem na jednu z noviniek (pozn.aut. celkovo sú dve). Prvou novinkou, pre mňa najvzácnejšou je remasterovaná edícia s názvom The Beatles in Stereo.

Všetko o The Beatles nájdete pekne rozpísané vo wikipédii (SK), wikipédii (EN). To, že sa už spomínanej remasterovanej edície darí svedčia aj čísla. Podľa magazínu Gigwire, sa predalo počas prvého týždňa v štyroch krajinách – USA, Kanade, Veľkej Británii a Japonsku – viac ako 2,25 milióna kópií remastrovaných albumov. Kvalitný rock’n’roll nezomiera.

Celý Box Set obsahuje 13. originálnych štúdiových albumov, Past Masters, noty, staré fotky + mini dokument pre PC, alebo Mac. Možnosť zakúpenia aj The Mono Box set.

Albumy, ktoré sa nachádzajú v Stereo Box sete.

 1. Please Please Me
 2. With The Beatles
 3. A Hard Day’s Night
 4. Beatles For Sale
 5. Help!
 6. Rubber Soul
 7. Revolver
 8. Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
 9. Magical Mystery Tour
 10. The Beatles (White Album)
 11. Yellow Submarine
 12. Abbey Road
 13. Let It Be
 14. The Past Masters

REMASTERED. REDISCOVERED. All 13 original classic studio albums and Past Masters digitally remastered for the best ever, most authentic sound on CD Deluxe packs with new notes and rare photos. Enhanced with unique mini-documentaries for PC or Mac 09.09.09.

Video ukážku celého Box setu nájdete TU. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke The Beatles.

Druhá novinka je DVD s názvom Mini Documentaries (2009). Ako vám názov napovedá pôjde o dokument, ktorý bude o tvorbe jednotlivých albumov. Viac dôkazových materiálov s členmi skupiny. Momentálne prebieha na hlavnej stránke, krátka promo ukážka k albumu Abbey Road. Video ukážka s názvom The Making of Abbey Road – By The Beatles. Postupne sa budú video ukážky meniť. Na stránke youtube sa objavila full verzia dokumentu The Beatles – Abbey Road, bohužiaľ vám neviem potvrdiť či ide o rovnakú vec ako na DVD (pozn.aut. unikli aj zvyšné dokumenty stačí sa iba preklikať).

Info k DVD Mini Documentaries (2009)

 • Total Size: 3.1 Gb
 • Running Time: 40 minutes
 • Audio: English
 • Subtitles: English – French – German – Spanish – Italian – Brazilian Portuguese – Dutch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.