The Australian Pink Floyd Show na Slovensku

Fenomenálni The Australian Pink Floyd Show sa vracia späť do Európy s ešte väčšou a lepšou šou! Ich turné, ktoré začne v januári 2011, sľubuje celkom nové unikátne kvadrafónne ozvučenie a v kinokvalite 3D vizualizácie, nové animácie, typické floydovské lasere a dych vyrážajúce svetelné efekty. Táto úplne nová šou bude plná 3D videí a efektov, ktoré si diváci budú môcť vychutnať pomocou 3D polarizačných okuliarov, ktoré obdržia od organizátora koncertu priamo na koncerte. 3D vizualizácia bude od druhej polovice koncertu! Ich pripravované turné Pink Floyd Greatest Hits Wourld Tour 2011 bude najväčšou a najúžasnejšou poctou Floydom všetkých čias.

Diváci si tak budú môcť užiť dve a pol hodiny trvajúcu živú šou, plnú absolútne najväčších hitov s veľkolepými honosnými scénami, ktoré dostanú všetkých, nielen skutočných fanúšikov Pink Floyd.

Kapele sa podarilo ako jedinej obnoviť vzhľad, atmosféru a zvuk koncertov Pink Floyd, to všetko umocnené a dosiahnuté použitím laserov, obrovských obrazoviek s inteligentnými svetlami či rekvizít. Celá kapela a každá ich show je nadšene podporovaná samotným Davidom Gilmourom. Túto ich najúspešnejšiu show Vám prináša agentúra 212.

  • 2. februára 2011 o 19.00 h INCHEBA EXPO ARÉNA – BRATISLAVA
  • 3. februára 2011 o 19.00 h STEEL ARÉNA – KOŠICE

Vstupenky je možné zakúpiť si na predajných miestach spoločnosti Ticketportal.

Zdroj: ticketportal.sk, YouTube.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.