Terchovský budzogáň 2010

V Terchovej sa po štvrtý krát stretnú najväčší rockeri na Slovensku!

Terchovský budzogáň aj tento rok pritiahne do jánošíkovho kraja kvalitnú rockovú muziku. Štvrtý ročník festivalu sa uskutoční 13. a 14. augusta 2010 v Terchovej v amfiteátri Nad Bôrami. Svoju účasť potvrdili také skupiny ako ARAKAIN, ALKEHOL, ARZÉN, KONFLIKT, HT, SCARLET WINGS, DAIRA, alebo MAD FREQUENCY. Ťahákom bude najpopulárnejšia česká skupina Kabát. Minulý rok odohrala megaúspešná formácia iba dva exkluzívne koncerty, napriek tomu má na konte ďalšieho Českého slávika. Priaznivcom na Slovensku ponúkne svoje hity v rámci festivalu Terchovský budzogáň.

Legendárny amfiteáter Nad Bôrami otvorí v nedeľu 15. augusta svoje brány tiež pre všetkých elánistov. Miesto mnohých skvelých koncertov bude mať pre členov skupiny ELÁN nostalgickú príchuť. Rážovi a spol. trvalo dlhých 18 rokov, kým si opäť našli cestu do rodiska Jura Jánošíka. Elán v Terchovej naposledy hral ešte v starej zostave 30.júla 1992. Vstupenka na koncert vtedy stála 30 Kčs. V ére samostatného Slovenska tak Terchová zažije koncertnú premiéru. Vystúpenie skupiny Elán deň po festivale sa tak stane oficiálnou THANKS GIVING PARTY pre všetkých festivalovo unavených, no i pre priaznivcov a podporovateľov festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ. Tým organizátor pripravil zvýhodnené vstupné.

Ak takáto ponuka pre rockových „fajnšmekrov“ nestačí, podrobnosti nájdete na internetovej stránke www.budzogan.sk

Terchová zaznamenáva prvé rockové otrasy!

Video: Praha (Česká republika), Dole v Dole Tour 2003
http://www.youtube.com/watch?v=PGwYZgmK9Gc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.