Tabačka Kulturfabrik a Človek v Ohrození organizujú koncert pre Haiti

V sobotu 13. februára Tabačka Kulturfabrik a Človek v Ohrození, spoja na jednom pódiu hudobníkov a uvedú charitatívny koncert na pomoc trpiacim v Haiti. Devastujúce zemetrasenie a desivá ľudská tragédia, ktorá 12. januára zasiahla Haiti nami hlboko otriasla, preto sme sa rozhodli urobiť pre vec niečo konkrétne. Organizujeme koncert.

Vyzbierané vstupné poputuje do organizácie Človek v ohrození. Peniaze budú použité na post humanitárnu pomoc, konkrétne na novú terénnu misiu, ktorá sa na Haiti otvorí v marci. Príďte na koncert so skvelým line up – om a podporte tak ľudí v tiesni. Všetci zúčastnení umelci vystúpia bez nároku na honorár. Vstupné na koncert bude 3€, ale samozrejme budete mať možnosť prispieť väčšou sumou. Začneme o 19.00 kedy zástupcovia Človeka v Ohrození, ktorí sa momentálne nechádzajú na Haiti, predstavia aktuálne problémy, ktoré trápia Haitčanov.

  • TABAČKA KULTURFABRIK, GORKÉHO 2, KOŠICE

Line Up:

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.