Swedish House Mafia Ambassador Axwell na festivale Pleasure Island

Pre všetkých priaznivcov tanečnej hudby máme skvelú správu! Najúspešnejšie a najvplyvnejší remixér 21. storočia, člen slávnej Swedish House Mafia, Axwell bude ďalší hviezdou bezkonkurenčného tanečného festivalu tohto leta, Pleasure Island, kde vystúpi na hlavnú stagei po boku ďalších nemenej známych mien, akými sú Fedde le Grand, Sander van Doorn, Mark Knight, Sunnery James & Ryan Marciano, či Moguai.

Tohto svetového DJa a producenta, ktorý doslova drví popredné priečky svetových hitparád, ako rádiových, tak hudobných televíznych staníc, snáď nie treba predstavovať. Od svojich teenagerovských rokov, kedy sa sám učil tajomné vede syntetizátora a ďalších vychytávok k tvoreniu hudby, sa dopracoval, až na jedného z Top DJs ankety Top 100 DJ Poll, časopisu DJ Mag. Mafioso Axwell pre našu planétu vytvoril jedny z najväčších klubových hitov, ako napríklad nekonečne upliftingovou skladbu „Feel The Vibe“, kde pretransformoval originálnu verziu skladby do tanečnej podoby a využil skvelého hlasu, krásne Tary McDonald. V spolupráci s ďalším členom Swedish House Mafia, Stevom Angelom vyprodukoval skladbu „Tell Me Why“. Avšak rok 2007 naozaj upevnil Axwell status producenta, so silným komerčným hitom „I Found U“. Za zmienku stojí tiež fantastická skladba „Leave The World Behind“, na ktorej spolupracoval s Laidback Lukom, Steve Angello a Sebastianom Ingrossem. Ďalej potom hit roka 2010 „Nothing But Love For You“ a samozrejme súčasná novinka „Save The World“ v produkcii Swedish House Mafia, ktorá sa v súčasnosti drží na popredných priečkach svetových hitparád, a už teraz ju môžeme nazvať hitom tohto leta.

Nie je to ale len úspešná produkcia, ktorá z Axwell robí hviezdu prvotriedneho formátu. Milióny fanúšikov po celom svete si získal aj vďaka svojmu skvelému vystupovanie, kedy dokáže prepínať medzi House, technom a electro, bez jedinej kvapky potu. Všetky oneskorené lety, čakanie na batožinu, ranné taxíky a neskorý check-in v hoteloch sa vyplatil. Axwell je hviezda, ktorá stúpa stále vyššie a vyššie a jeho produkcia sa už zapísala do histórie tanečnej hudby. Vy budete mať jedinečnú možnosť počuť tohto švédskeho house mafiána na hlavnú stagei festivalu Pleasure Island, ktorý sa koná 27. augusta na letisku v Roudnici nad Labem. Takmer 80 DJs na deviatich stage, je ten najlepší spôsob na zakončenie tohtoročnej letnej festivalovej sezóny. Neváhajte teda s nákupom vstupeniek, ktoré sú v predaji v sieti www.ticketpro.cz za 995 Kč a ktorých cena sa bude postupne zvyšovať, až na konečných 1195 Sk. Pre tých najnáročnejších sú v predaji aj VIP vstupenky za 2,500 Kč, ktoré umožnia prístup na luxusné VIP terasu s výhľadom na hlavný stage a bohato zásobeným barom so širokým sortimentom nápojov. Viac informácií nájdete na www.pleasureisland.cz

Zdroj: Pavla Maříková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.