Súťaž kapiel – SMT Battle Chance

Prvé dva víkendy v apríli 2010 spúšťa novootvorené nahrávacie štúdio – SMT Studio v spolupráci s klubom ROCK´n´ROLL v Bratislave a internetovým portálom rock.sk projekt SMT Battle Chance. Skupiny budú súťažiť o nahrávanie a produkciu singlu v hodnote vyše 300 € v SMT Studio. Súťaže sa zúčastní 16 skupín, pri ich výbere bol kladený dôraz okrem iného aj žánrovú pestrosť.

V štyroch semifinálových kolách a nedeľnom superfinále zasadne trojčlenná porota, ktorá ohodnotí nápaditosť tvorby, presvedčivosť podania a image samotnej kapely. Víťaz sa zároveň stane tvárou štúdia pre rok 2010.

Súčasťou akcie je aj možnosť vyskúšať si zábavu s X-Boxom v rámci Guitar Hero. Bitka kapiel tak nebude prebiehať len na pódiu, ale aj medzi divákmi – stačí sa ujať konzoly stlačiť štart a už ste v hre… Na štýle nezáleží, hra dovoľuje medzi sebou kombinovať akékoľvek nástroje. Najlepší z divákov si napokon konzolu s hrou môže zobrať so sebou ako víťaznú trofej.

Organizátori budú v projekte pokračovať na pravidelnej báze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.