Sleduj Sleigh Bells naživo z NYC vďaka MTV

Sleigh Bells predstavuje hudbu z Brooklynu a New Yorku. Hrajú noise pop – aj, keď neviem čo je pre tento štýl charakteristické zaujali má live videa na youtube. Nový hudobný rozmer a jedna z mojich vychytáviek. Niekde sa objavilo prirovnanie ich hudby k orgazmu (mužskému aj ženskému snáď). Gitarista, skladateľ a producent Derek E. Miller a speváčka Alexis Kraus so zaujímavým tetovaním na pravej ruke – tvoria duo Sleigh Bells. Elektrizujúca zmes, skreslené gitary a búšenie digitálnych beatov, plus nádherný hlas Alexis… takto by sa dal opísať zvuk kapely.

MTV.com hrdo predstaví elektrizujúci výkon Sleigh Bells naživo z NYC v priamom prenose zo štúdia na Webster Hall. Spustite si MTV 20. septembra (pondelok) o 22:00 hod. a pripravte sa na súboj beatov, zapálené cigarety a skladby z debutového albumu, ktoré stoja za to.

Možno charakter noise pop hudby by sa dala nájsť v skladbeKids„, alebo „Run The Heart“ – Sleigh Bells. Mňa dostala skladba „Infinity Guitars“.

http://www.youtube.com/watch?v=WFmlvNNadfU

Kapela vypustila 11. mája 2010 svoj debutový album s názvom Treats. Pred vydaním albumu sa skladba „Tell ‚Em“ dala stiahnuť zadarmo a bola použitá ako promo k albumu. Osobne by som zvolil inú vec, ale americký trh je niekde úplne inde, kde sa my možno dostaneme o 10 rokov, len nesieme zabudnúť, že ani svet nespí. Na albume sa nachádza jedenásť skladieb.

Na záver video od fanúšikov k skladbe Treats. Oficiálne video kapela ešte nemá.

obrázok: MTV.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.