Skáčko – pravidelná akcia organizová vo viacerých mestách

Po májovom Skáčku sa Trenčania opäť dočkajú nádielky plnej kvalitných kapiel zo Slovenska! V klube Lúč budú tento raz príjemnými letnými rytmami zahrievať fanúšikov ska kapely Hudba z Marsu, Karavana a Fuera Fondo. Fuera Fondo z neďalekého Nového Mesta nad Váhom získava na slovenskej scéne čoraz zvučnejšie meno a ich tvorba sa ozýva stále častejšie. Trenčianske publikum ich malo možnosť vidieť vo skvelej forme už na viacerých koncertoch. Za ich kvalitu určite hovorí aj to, že tento rok otvárali jeden z najväčších slovenských festivalov, Topfest.

Ako druhá kapela sa pódiu predstaví trnavská Hudba z Marsu. Veselá partia hudobníkov, ktorá prerazila každému známym Šakalíkom, vydala tento rok svoj štvrtý album, Idoly. O tom, že album sa výborne uchytil, netreba pochybovať. Dôkazom je napríklad v rádiách hraná pieseň Na Hubách (s ktorou Hudba z Marsu bojovala aj v súťaži Eurovision song contest 2009), ale aj hit s menom Goro biely pes či svižná Továreň na sny.

Večer plný tanečného ska zakončí východniarska Karavana, ktorá bude svojím ska-reggae určite výborným záverom. Zostava, ktorá sa nepýši iba počtom členov, že ich nespočítate ani na prstoch dvoch rúk. Karavana preputovala nielen Slovensko, hrala aj v Českej republike, Nemecku, Srbsku… Ich piesne sú známe zo ska kompilácií, ale taktiež z ich zatiaľ jediného albumu Kayla. Momentálne sa Karavana chystá vydať do štúdia a nahrať svoj druhý album.

Ak Vám teda bude 9. októbra zima, prídite sa zahriať a na pár hodín privolať leto do trenčianského klubu Lúč.

Skáčko (Fuera Fondo, Hudba z Marsu, Karavana)
Klub Lúč, Ulica K. Pribinu 2, Trenčín
Vstupné: 3€
Začiatok: 20:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.