Siedme vydanie Transmission prináša 7 DJských hviezd

Fenomenálne megaparty Transmission uvítala za dobu svojej existencie už viac ako 50.000 návštevníkov z domova i zo sveta, a tento rok prichádza so svojím siedmym vydaním. Všetci už netrpezlivo čakajú, aké hviezdy tohtoročné vydanie s témou Future Cities prinesie. V sobotu 6. novembra 2010 privíta pražská O2 arena sedem špeciálnych hostí z miest budúcnosti, ktorí vám dajú ochutnať tej najlepšej tanečnej hudby, ktorú baví milióny fanúšikov na celom svete.

Po obrovskom úspechu na minuloročnom vydaní sa na Transmission ako prvý vracia obľúbenec domáceho publika, skvelý holandský producent a DJ Sander van Doorn, ktorý sa rovnako ako Markus Schulz pýši umiestnením v prvej desiatke TOP 100 DJs časopisu DJ Mag. Ďalším vystupujúcim nebude nikto iný, ako rezident Transmission, americký DJ a producent Markus Schulz, ktorý po obrovskom úspechu hymny piateho vydanie The New World (videoklip na Youtube videlo viac ako 2,2 mil užívateľov) zložil aj pre tohtoročnú edíciu oficiálnu hymnu s názvom future City, ku ktorej bude opäť na Transmission natočený oficiálny videoklip. Ďalej vystúpi na Grammy nominovaný, DJ a producent Andy Moore. Ďalším rešpektovaným DJom a producentom bude britský Simon Patterson. Túto absolútnu DJskou špičkou podporí nórsky DJ a producent Boom Jinx, ktorý sa preslávil predovšetkým hudbou k slávnemu seriálu CSI: Miami. Tešiť sa môžete aj na holandskej tranceové duo W & W. A až z ďalekej Austrálie priletí nemenej známy a vysoko uznávaný DJ a producent Jaytech. Svoje špeciálne vystúpenie pripravuje VJ’ské trio Vision Impossible, ktorí pre Transmission vždy vytvára originálne projekcie k danej téme. Táto zostava tak opäť sľubuje skvelé hudobné a vizuálne zážitky.

Vstupenky na siedmu edícii Transmission sú v predaji v sieti Sazka Ticket za súčasnú cenu 1090 Kč do konca augusta, ktorá sa bude každý mesiac zvyšovať až na konečných 1390 Kč. V sekcii shop na www.unitedmusic.cz sú tiež v predaji All inclusive VIP vstupenky za 3500 Kč na, ktoré ponúkajú neobmedzenú konzumáciu nápojov a prístup na luxusné terasu s obmedzenou kapacitou. Vstupenky kategórie Golden do klubového poschodia za 4600 Kč môžete rezervovať prostredníctvom emailu klimesova@best.sazka.cz alebo kupovať na pokladniach O2 arény každý všedný deň od 13 do 18 hodín. www.transmission.cz

Zdroj: Pavla Maříková – unitedmusic.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.