Scooter headlinerom sobotňajšej Benátskej noci

Program tohtoročného hudobného festivalu Benátska noc uspokojí naozaj každého. Pestrú paletu vystúpení hudobných áčok organizátori doplnili o ďalšiu hviezdu vo svojom štýle. V sobotu 30. júla sa totiž budete môcť vyskákať na nemecký Scooter. Nie je to žiaden výmysel. Do Malej Skály zamieri už toto leto jednotka „hard dancu“ na čele so showmanom H.P. Baxxtrom. Nenechajte sa touto novinkou zmiasť. Benátska noc je stále rockový festival a Scooter so svojim širokospektrálnym publikom sa na takúto hudobnú akciu správne hodí.

Veď si priznajme, koľkí z nás nepoznajú How much is the fish alebo Ramp! ? Aj preto si viem predstaviť ako bude v sobotu večer na Malej Skále plno, živo až divo, jednoducho správne festivalovo. Kto vie či to slabší jedinci po piatkových metalových headlineroch Dream Theater a Lacuna Coil vôbec zvládnu. Žiadne nebezpečenstvo však nehrozí, všetko je v rukách šikovných organizátorov, ktorí okrem zahraničných hostí každoročne pozývajú aj domácich muzikantov. Tento rok sa môžete tešiť na Luciu Bílu, Chinaski, Eddie Stoilow, Anetu Langerová, Davida Kollera a mnohých ďalších (podrobný zoznam vystupujúcich na festivale Benátska noc 2011 nájdete na webovej stránke).

Vašej pozornosti by nemal ujsť ani koniec jarnej série koncertov Benátskej noci v Prahe. Bude to výnimočné finále, pretože vystúpi mladá speváčka Debbi, držiteľka ceny Anděl za najlepšiu pieseň roka 2010. Zároveň bude tento koncert jediným verejným pred prázdninovými festivalmi. Hosťom bude Jan Mital a všetci sú srdečne vítaní – vstupné na koncert Debbi v stredu 27. apríla je totižto zadarmo.

Praha a blízke okolie má zaujímavý program na budúcu stredu večer. Všetci, ktorí majú smer cesty Česká republika až koncom júla, lebo cestujú na Benátsku noc budú mať o zaujímavý program postarané ešte lepšie. Okrem hudobnej scény či spomínanej neckiády sa môžu tešiť aj na novinku v podobe turnaja v plážovom volejbale a keď už niekto naozaj nebude vládať, môže si oddýchnuť v oddychovej zóne alebo sa ísť pozrieť na detský program s gašparkom. Všetci si prídu na svoje a svoje si príde na všetkých. Len nech príde leto.

Predpredaj vstupeniek v sieti www.ticketportal.cz . Aktuálne ceny vstupeniek na hudobný festival Benátska noc, platné od 1. 4. 2011 do 15. 5. 2011: jednodňováí vstupenka 690,- CZK/ 28,45,- EUR (piatok alebo sobota + nedeľa zadarmo), permanentka 1090,- CZK/ 45,- EUR (celý víkend), VIP vstupenka 2100,- CZK/ 85,50,-EUR

  • Viac info na www.benatskanoc.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.