Řípfest oslavuje nový album Ozzyho Osbourna – Scream

Krabčice-Rovné, 21.6.2010 – Řípfest sa pýši tým, že ako hlavná hviezda večera exkluzívne vystúpi legendárna ikona rockovej hudby Ozzy Osbourne. Po 3 ročnej pauze vydáva svoj nový album Scream, ktorý výjde 22.júna. Potom sa Ozzy vydáva na svetové turné a jeho hlavnú európsku časť zaháji práve na Řípfeste. Toto vystúpenie bude exkluzívne jeho jediným koncertom v Českej Republike a na Slovensku v roku 2010. Vstupné znížené o doporučenú cenu nového CD „Scream“.

Vstupné na Řípfest

Usporiadatelia Řípfestu sa rozhodli toto vydanie nového albumu „Scream“ osláviť znížením vstupného zo súčasných cien do „Stříbné zóny” za 1 595,- Kč a do „Zlaté zóny” za 2 090,- Kč o doporučenú cenu albumu, čo je 249,- Kč. Pokiaľ sa hudobní fanúšikovia rozhodnú zakúpiť vstupenku na Řípfest, môžu sa tešiť, že na všetkých predpredajných miestach (Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim. Informační Centrum a Městská Knihovna v Roudnici nad Labem, kde už od mája prebieha predpredaj. Informácie o vstupenkách do VIP zóny nájdete na oficiálnych stránkach www.ripfest.cz/vstupenky) sa vstupenky na Řípfest predávajú do „Stříbrné zóny” za 1 346,- Kč a do „Zlaté zóny” za 1 841,- Kč.

http://www.youtube.com/watch?v=xWQWqWnCubI&feature=related

„Tým, že Sony Entertainment vydáva Ozzyho nový album Scream, z ktorého nám Ozzy zahraje nové hity na Řípfeste, spoločne album oslavujeme a znížili sme na 14 dní vstupné o cenu nového CD. Takto si môže fanúšik kúpiť vstupenku na Řípfest a ešte mu zostane na nový album SCREAM,” dodáva hlavný usporiadateľ Vladimír Veselý z MV COVER s.r.o. Táto mimoriadna ponuka limitovanej série vstupeniek potrvá iba 2 týždne a to od 21.6. do 5.7.!

V jeden deň a na jednom pódiu zahraje svoj jediný koncert v Českej republike a na Slovensku v roku 2010 taktiež slávna americká nu-metalová skupina Korn, ktorá tuzemskému publiku predstaví aj svoj nový album „Remember Who You Are“, ktorý výjde v júli t.r.. Štvorlístok rockových ikon ďalej doplní škótsky Nazareth a Ken Hensley & Live Fire, ktorí na Řípfeste zahrajú svoje prvé koncerty v Českej republike tento rok. Řípfest tiež ozdobí oceňovaná rocková speváčka Deborah Bonham zo slávnej rodiny. Deborah je nielen mladšou sestrou zosnulého bubeníka Johna Bonhama zo slávnych Led Zeppelin, ale Johnov syn Jason je jej synovcom. Deborah bolo len 17, keď v dome svojho učiteľa a mentora Roberta Planta tvorila svoje prvé albumy. V súčasnosti Deborah Bonham naspievala duo s Paulom Rodgersem, ktoré je jedno zo skladieb jej nového pripravovaného albumu, ktorý výjde tento rok. V Českej republike bude Deborah Bonham koncertovať úplne prvýkrát.

Poriadatelia obdržali osobný odkaz od speváčky, kde stálo: „I’m absolutely thrilled to be a part of ŘĺPFEST. It’s my first time to the Czech Republic and I’ve heard it’s a magical land. I’m really looking forward to it!“( v preklade „Som naozaj nadšená, že môžem byť súčasťou Řípfestu. Je to môj úplne prvý koncert v Českej republike a počula som, že je to kúzelná zem. Naozaj sa veľmi teším“.)

Súťaže s Řípfestom

Súťaže Řípfestu ponúkajú stretnutie s legendárnou skupinou Nazareth a Ken Hensleym Fanúšikovia, ktorí sa prihlásili do súťaže hrajú o voľné vstupenky, o nové CD „Scream“. „Táto súťaž, ktorá umožňuje stretnutie s umelcami, má už za jedno popoludnie od zverejnenia súťažnej otázky ozaj ohlas. Myslím, že návštevníkov bavia a nás tiež spätne bavia odpovede, ktoré sme zatiaľ obdržali. Je vidieť, že tieto rockové legendy zostávajú nesmrteľnými a ľudia ich obdivujú po celé generácie„, dodala spoluorganizátorka Markéta Veselá zo spoločnosti Steve Weltman Consultancy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.