Report z akcie Síldisková Vlna – Volume 2

Hip-hopové ticho v Prešove. Práve to bola moja prvá veta, ktorá mala prelomiť všetky moje očakávania. Druhá akcia priniesla menšie problémy. Dozvedel som sa od chalanov, že boli problémy s technikou. Na poslednú chvíľu sa podarilo všetko nastaviť. Prehodil som pár slov aj s majiteľom CiTy klubu. Opýtal som sa ho ako to je s petíciou za zrušenie podniku. Potvrdil mi moje slová. Snaží sa to všetko vyriešiť, no bohužiaľ problém je s ľuďmi, ktorí vychádzajú z podniku a robia hluk – tak sa majú ľudia na čo sťažovať. Pripravujú sa aj rockové akcie no hneď na začiatok podotkol, že účasť je veľmi malá. Čo ma veľmi mrzí, je jedno aký hudobný štýl sa hraje. Všetko sa to robí pre ľudí, tí sú najdôležitejší.

Sídlisková vlna – volume 2 sa niesla v komornejšej atmosfére. Volume 2 nenadviazala na úspech prvej. Kvalitou, hudbou a organizáciou áno, no počtom ľudí určite nie. Slovo komornejšia som nepoužil náhodou. Volume 2 prišlo podporiť cca: 50 ľudí. Smutné to číslo na veľký to Prešov. Neviem, kde nastal problém. Snáď viac napovie vyjadrenie organizátora Dj Coma.

Prečo ľudia neprišli podporiť volume 2 ostáva otázne.

Prinášam video + pár fotiek

S-Clan – Beham si … (Sídliskova Vlna – volume 2)

Na záver si neodpustím napísať pár viet. Ľudia mi píšu prečo podporujem hip hop, keď stránka je zameraná viac do rockového štýlu. Pravda je taká, že ja sám obľubujem rock, no dokážem si vypočuť všetko. Mne je jedno aký hudobný štýl sa hraje – podporím dobrú myšlienku, nápad. Ľudia nesmú zabudnúť, že všetko je to hudba a ja hudbou žijem. To je cesta, ktorou som sa rozhodol ísť. Nemusíte mať radi hip hop, rock, funky … stačí ak sa prídete pozrieť na niečo nové. Podporiť kluby, hudobné akcie a dobré kapely to je priorita ľudí z www.musicone.sk.

Vyjadrenie organizátora Dj Coma. Akcia prebiehala v poriadku bez akýchkoľvek väčších problémov, až na tu účasť, prišlo približne 70 ludi coz není až tak zle, škoda, že ľudia ktorý by tam mali byt medzi prvými neprišli vôbec,ale to nevadí…kto bol ten sa bavil…tajna idea a hotova alternativa dala dobrý výkon,ako aj domáci trochu škoda toho zvuku,trhlo mi paru káblov a maličkosti okolo,ale lepšie ako vôbec nič…samozrejme že menši neúspech ma neodradí od toho aby sa akcii pod menom sídlisková vlna nekonalo viac, čas úkaže,iba som si odskúšal ako to je s ľuďmi v tomto meste a aký majú záujem…treba ich naučiť chodiť…tak uvidíme pri 3jke…čas a miesto nechcem predbiehať, ale určite bude ešte tento rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.