Príďte si zahrať na Budzogáň

Ešte mesiac aj zopár drobných nás delí od tohtoročného festivalu v Terchovej, no táto hudobná akcia o sebe dáva vedieť. Český Olympic a slovenský Desmod vystúpia 14. augusta na festivale Terchovský budzogáň a na spoločný koncert hľadajú predkapelu. Šancu má ktokoľvek. Spevák, speváčka, skupina. Bez ohľadu na to, či ste víťazom ankety Slávik alebo niekto, koho ešte nikto nepozná. Šancu majú najmä mladé či začínajúce kapely. Jedinou podmienkou je schopnosť odohrať aspoň polhodinový program a mať 6 vlastných pesničiek zaznamenaných v štúdiovej kvalite.

Ak sa chcete predviesť pred plným amfiteátrom v Terchovej a zahrať si na profi aparatúre so senzačným zvukom, tak nemusíte čakať a prihláste sa. Uzávierka prihlášok je totiž už vo štvrtok 21. júla o 12.00. Zo všetkých prihlásených vyberie porota, v ktorej budú okrem zástupcu organizátora festivalu aj lídri oboch kapiel Petr Janda a Mário Kuly Kollár, päť kandidátov. Kto si z tejto päťky zahrá pred koncertom Desmodu a Olympicu, rozhodnú aj poslucháči.

Podmienky účasti: aspoň šesť vlastných pesničiek nahratých v štúdiovej kvalite v prihláške uveďte: meno interpreta/názov kapely základné informácie o interpretovi/kapele (história, diskografia, čo považujete za svoj najväčší úspech) kontaktná osoba s číslom telefónu do prihlášky pripojte: minimálne 3 pesničky v štúdiovej kvalite, najlepšie vo formáte mp3 (V každom prípade, kto sa prihlási, nech si v kalendári nechá dátum 14. August voľný…). Viac na www.budzogan.sk

Spoločný koncert skupín Desmod a Olympic počas tretieho festivalového dňa na Terchovskom budzogáni je pokračovaním tradície „festivalového bonusu“, ktorú minulý rok v Terchovej odštartoval vypredaný koncert skupiny Elán.

„Máme záujem nedeľný program rozšíriť a spestriť. Ponúkame kapelám možnosť zabojovať o priazeň odbornej poroty a najmä fanúšikov. Zahrať si na veľkej aparatúre pred plným hľadiskom ako predskokan dvoch skvelých kapiel môže znamenať zlom v kariére víťaza čitateľského hlasovania,“ hovorí organizátor festivalu Terchovský budzogáň Miroslav Tomaškovič.

5.ročník hudobného festivalu Terchovský budzogáň sa uskutoční 12.-14. Augusta 2011 v Terchovej. Na festivale vystúpia: HELLOWEEN (D), KABÁT (CZ), HORKÝŽE SLÍŽE, INÉ KAFE, DESMOD, OLYMPIC (CZ), TUBLATANKA, METROPOLIS, MANTICORA (DK), SLOBODNÁ EUROPA, ARZÉN, CITRON (CZ), MARIAN GREXA – GREXABAT, ZÓNA A, SUFFER AGE (CZ), KONFLIKT, ABOWE, HT, CALIBER X, HELLO BRIAN, ROBERT MIKLA & PROJEKT a ďalší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.