Piatok punkáčom, sobota rockerom (alebo veľa muziky za lacný peniaz)

Ešte neviete, čo budete robiť tento víkend? Konečne máte po skúškach alebo by ste na tie nadchádzajúce jednoducho radšej ani nemysleli? Nie ste sami, prešovské podniky myslia totiž na nás hudbychtivých čím ďalej, tým viac. Tento piatok a sobota je ako stvorená nielen na pogovanie a popíjanie obľúbeného zlatistého moku. Na svoje si prídu aj hudobní fajnšmekri…

V piatok večer (21.1.2011) sa v music pube Bunker objaví naša (verím, že) punkrockovým fanúšikom veľmi dobre známa formácia štyroch muzikantov – Konflikt. Na čele s Jurym prídu chalani pokrstiť CD skupine Varovný signál!. Konflikt netreba hádam nikomu predstavovať, no ale čo sa týka Varovného signálu, aspoň v krátkosti je vhodné, ba priam až nutné napísať, že Varovný signál! je prešovská punkrocková kapela, ktorá drží pokope s rôznymi obmenami členov od roku 2005. Za 5eur v jeden večer punkrocková legenda aj „nováčikovia“, nie je zlé, no…

UPOZORNENIE : Neodporúčame osobám so slabším žalúdkom a kosťami, pogo v tomto prípade môže byť smrteľné;)

V sobotu (22.2.2011) sa zíde v City Clube prešovská rocková či rock and rollová pospolitosť a keď si radi zametáte hlavou, tiež ste vítaní. Trio kapiel z Prešova a Bratislavy sa nám pod jednou strechou bude predvádzať od siedmej hodiny večernej iba za 2eurá, a tak aj napriek tomu, že máte možno práve do vrecka podobne hlboko ako ja, na jedno pivo vám určite zvýši.
Najprv sa má na scéne objaviť Alter Ego, čo je prešovský „hard rock-rock’n’roll“, tým pádom verím, že tzv. parket nebude trpieť núdzou o tesné miestočká. Druhá vystúpi bratislavská skupina Atmosferik, ktorá naladenú atmosféru ešte doladí a najlepšie sa predvedie nakoniec v podobe prešovských hard-rockerov Coolaction, ktorí aj napriek tvrdším riffom okúsia prvýkrát „silu unplugged“.

Ak sa chcete cez víkend hudobne vyžiť a Prešov nemáte pár stoviek kilometrov od ruky, odporúčam vám navštíviť obe tieto akcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.