PF 2010

Šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov želá organizačný tím musicone. Čitateľom ďakujeme za priazeň a podporu v podobe vaších komentárov a e-mailov. Rok 2009 bol pre nás prvým náročným krokom vstupu medzi hudobné informácie, no v konečnom dôsledku bol zaujímavý,  vyčerpávajúci, ale veľmi úspešný. Spokojné Vianoce,  veľa lásky, radosti, príjemné chvíle odpočinku a šťastný vstup do nového roku 2010.

Čo je láskaČo je to láska?
Láska je jednoduchá. Láska je… venovanie pozornosti. Pozornosti ľuďom. Nečakaj až na teba príde tvoj rad rozprávať. Len počúvaj. Pozeraj do očí. Staraj sa o to, čo oni hovoria a… len počúvaj. Láska je jednoduchá. Láska je oceňovaná. Uznanie ľudí pre to, čo sú. Nie preto, čo oni chceli byť. Len ich uznanie. Rozmýšľaj o všetkých ľuďoch, ktorí ťa podporujú. Tvoja mama. Tvoj otec. Tvoj manžel (-ka). Tvoj priateľ (-ka). Tvoji priatelia. Len ich uznanie. Povedz im, čo rozličné pre teba robia. Tvrdia, že to oni nevedia zrejme. Oznámia zrejme, ako to bolo nikdy nevypočuté predtým. Nie je to o slávnych ľuďoch vo svete, ktorí vytvárajú tvoj svet. Je to o tvojich priateľoch. Je to tvoja rodina. Je to tvoje dieťa. Pretože… láska je jednoduchá. Láska je…

Špeciálne sa chceme poďakovať:
I&SON za ich povzbudivé slová. TANX za venovanie na ich debutovom cd. Kapelám, ktoré boli ochotné napísať pár viet o sebe. Organizátorom festivalov a koncertov.

PS: Po kliknutí na obrázok sa spustí „Gnarls-ov“ obľúbený krátky film.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.