PEACOCK BALL predstavujú videoklip k skladbe The Renegades!

      Po vydaní debutového albumu prináša toto energické hard-rockové zoskupenie z Banskej Bystrice všetkým priaznivcom rockovej hudby novoročný darček v podobe prvého oficiálneho videoklipu z réžie kameramana Michala Púchého. Skladba The Renegades je súčasťou len nedávno zverejneného debutového albumu kapely s názvom ,,Voices from the Deep,, ktorý je voľne k stiahnutiu na oficiálnych stránkach kapely.

Videoklip sa nahrával v Novembri tohto roku v priestoroch Záhrady – Centra nezávislej kultúry v Banskej Bystrici. Úlohy ,,Birdmana,, alebo vtáčieho muža, ktorého je možné vzhliadnuť v úplnej premiére a to v závere videoklipu sa pre tento krát ujal huslista a multiinštrumentalista Jozef Pantlík. ,,Birdman,, sa tak stáva akýmsi pseudonymom pomocou ktorého chce kapela aj v budúcnosti nadväzovať spoluprácu s hudobníkmi alebo inými umelcami, ktorí by mali záujem podieľať sa na vzájomnej spolupráci. Momentálne kapela pripravuje materiál na ďalší album a po úspešných festivaloch a koncertoch odohraných v roku 2013 doma a v zahraničí sa pripravuje na ďalšie klubové koncerty a letné festivaly.

Viac informácii o kapele na stránkach:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.