Ospravedlnenie od Musicone.sk

Ospravedlňujem sa všetkým čitateľom a hlavne musicone tímu. Dôvod, prečo nepribúdali články je trochu ošemetný. Všetko sa to zbehlo veľmi rýchlo.Výber dovolenky prebehol na poslednú chvíľu a pozabudol som na možnosť nemať prístup na internet. Nakoľko všetky články prechádzajú mojím schválením vznikla dvanásť dňová absencia, nebola možnosť ako ich schváliť. Už sa nič podobné nebude opakovať. Veľmi ma mrzia nezverejnené tlačovky a hlavne neskoré uverejnenie článkov. Touto cestou sa ešte raz všetkým ospravedlňujem.

Pripravujem par noviniek na oživenie stránky. Malo by isť o zaradenie troch ikoniek. Prva bude facebook komunita, twitter komunita a tretia ikonka prehrávač (prípadne youtube kanál). Zruším O čom je musicone.sk (box), aby sa to cele posunulo smerom hore – text sa presunie do sekcie O M, ktorá sa volala O Mne.  Myslím si, že pôjde o zaujímave spojenie – o musicone a o mne. Opäť pribudne prekladač, ale tentoraz pôjde iba o anglickú verziu stránky. V minulosti to bolo indexovanie článkov do 45. svetových jazykov no po prehodnotení sa situácia trochu zmení. Nakoľko je anglický jazyk rozšírený po celom svete, budem rád ak sa mi to podarí nahodiť a schváliť treťou stranou (hostingom). Stránka by sa mala objaviť aj v anglickom jazyku – po kliknutí na ikonku. Dúfam, že všetky spomínané zmeny sa mi podarí nahodiť už čoskoro (predpokladám týždeň – všetko záleží aj od tvorby ikoniek a samotného kódovania). Stránku obohatí článkami aj nový člen Veronika Miženková (prvý článok bol o skupine Arakain v Košiciach-čakanie sa vyplatilo).

Na záver zaradím e-mail od Andy Phill, ktorý ma povzbudil a hlavne nadchol. Zaslúži si uverejnenie.

Ahoj Martin,

ani neviem ako ale vygooglil som Tvoju (Vašu) stránku MUSICONE a štýl, prehľadnosť, neagresivita a úprimný pokus o podporu indie hudobníkov a skupín ma skutočne zaujal.
Čo sa týka slovenských internetových stránok o hudbe, mám svoj (a nie celkom pozitívny) názor na ich kvalitu aktuálnosť a pod. To sa však nedá tvrdiť o Vašom MUSICON. Z celého obsahu stránky je vidno, že tu ide o nadšenie pre hudbu a nie o afektované predplatené recenzie, čo zo mňa robí Vašeho pravidelného navštevovateľa. Možno sa mi touto cestou podarí upriamiť Vašu pozornosť na našu hudobnú produkciu. Posielam preto link na našu stránku so skromnou otázkou, či sa to celé dá počúvať a tým aj pokračovať v začatom diele. Pár úprimných slov v e-maile o našej hudbe by nám so synom skutočne prišlo vhod, lebo akosi sme sa s našim zoskupením dostali na miesto, kde nevieme či ísť ďalej, urobiť zmenu alebo to celé nechať tak a začať chodiť radšej na ryby. Nechceme otravovať a v prípade, že na tento e-mail nebude nikto reagovať, nebudeme to pokladať za koniec sveta – aj keď ide iba o trochu času a …. a ešte ide o hudbu.
Andy
  • na tento e-mail, ako aj ostatné som odpovedal s odstupom času, čo ma stále mrzí.

Na záver obľúbená pesnička od Monkey Business – Piece of my life

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.