Organizátori Topfestu 2009 vsadili na najkvalitnejší zvuk, systém K1

Blíži sa víkend a musicone.sk ho prežije na Topfeste, ktorý štartuje už v piatok popoludní…

Ohlasy na koncertnú show headlinera festivalu Limp Bizkit z Čiech a Rakúska, kde koncertovali pred pár dnami sú fantastické.

Samotné hlavné pódium Topfestu o rozmeroch 32 x 18 m bude jedno z najväčších, aké sme kedy na našom území mohli vidieť a ani kvalita zvuku nebude zaostávať.

Topfest 2009 si dal za úlohu ponúknuť všetkým návštevníkom čo najkvalitnejší zvukový zážitok z festivalu a tak prvýkrát vôbec na území Čiech a Slovenska bude použitý najmodernejší zvukový systém K1, na ktorom hrajú momentálne svoje koncerty kapely Red Hot Chili Peppers, alebo Rammstein. Dokonca samotný systém prídu ovládať zvukári skupiny Rammstein!

Slovensko sa môže tešiť na super zážitok!!! O ten sa postará aj najmodernejšia technika dovezená prvýkrát na naše územie a tak nám ostáva poriesiť už iba počasie. Jan Kakascik PR manazer festivalu.

Novinkou je zmena polohy festivalu. Festival sa tento rok presťahoval z areálu Zelená Voda cez cestu oproti na obrovské pole s rozmermi približne1000 x 250m.

Organizátor festivalu Topfest 2009
Agentúra DUNA. s.r.o.
Pod Párovcami 165
Piešťany 921 01
www.agenturaduna.sk

Hviezdna zostava tohtoročného Topfestu dáva predpoklad skvelej účasti na tomto ročníku, nenechajte si ujsť príležitosť byť pri tom aj vy!

  • Topfest 2009 v Novom Meste nad Váhom pri Zelenej Vode v dňoch 26. – 27.júna!

Predpredaj vstupeniek stále v sieti Ticketportal, ale aj priamo na mieste konania festivalu…

Upozornenie!!!
Zákaz: drogy, sklenené predmety, zbrane, pyrotechnika, dáždniky, plávanie, fotografovanie, nôž, plechovky, kamera. Psov do areálu Topfestu nepúšťajú. Pes môže ísť len do stanového mestečka, ale každý musí mať vôdzku a košík.

Na záver mapa festivalu.

  • Podrobné aktualizované informácie o festivale Topfest 2009 nájdete na www.topfest.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.