Orchester z Marsu

Michal “Štofo” Štofej je spevákom a textárom trnavskej kapely Hudba z Marsu viac ako 10 rokov. Práve v týchto dňoch sa na trh dostáva novinka s názvom Orchester z Marsu, ktorej na svet pomohli mnohí slovenskí, ale aj českí muzikanti. Nájdete na nej širokú škálu hudobných štýlov- punk, pop, country a dokonca aj tango. Pozitívnou správou je, že si CD, ktoré vznikalo asi rok môžete legálne stiahnuť na internetovej stránke Hudby z Marsu. Veselé počúvanie, ktoré určite stojí za to.

Orchester z Marsu je hudobný projekt, do ktorého sú zatiahnutí viacerí známi hudobníci. Okrem samotných členov Hudby z Marsu prispeli Dorota Nvotová, Lasky z Pary, Janko Kuric z Vidieku, Koňýk zo Zóny A, Marcela Leiferová, Lucia Šoralová, herec Marián Labuda, Ďuďo z Hexu a iní. Nové CD obsahuje 10 skladieb, 5 inštrumentálok a 1 remix. Každý si teda môže vybrať svoje. Už spomínaný Štofo zložil všetky skladby a niektorým interpretom priamo ,,na telo”. Proste novinka od Orchestra z Marsu je výsledkom kvalitnej spolupráce viacerých hudobných umelcov.

Orchester z Marsu má na pláne jeden koncert, predstaví sa na undergroundovom majálese v máji tohto roka. „Rád by som spravil aj viac koncertov, ale organizačne je to takmer nemožné,“ hovorí spevák. Ak budete mať možnosť prísť do Bratislavy na tento jarný festival, nepremeškajte príležitosť a vypočujte si ich skladby naživo, pretože druha šanca tak rýchlo nebude…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.