Okoř sa vracia!

Ak ste minulý rok smútili za zrušeným festivalom Okoř, viac nesmúťte. Tento rok sa hudobní nadšenci na spomínané hudobné podujatie pokojne môžu tešiť ešte celé leto.

Jednodňový hudobný open air festival Okoř v malebnom prostredí pri rovnomennej zrúcanine hradu tento rok bude. S jednoročnou prestávkou sa na scénu vracia jeden z ďalších obľúbených českých festivalov. Už jedenásty Okoř sľubuje nie len skvelú zábavu a hudbu, ale aj miesto pre rodinný odpočinok.
Dvadsiateho augusta vystúpia na jedenástom ročníku jedenásti umelci, medzi ktorými sa zaskvie aj dámska kapela Panika. Tá sa dala dohromady iba kvôli letnému projektu Okoř. Okrem Paniky vystúpia aj Chinaski, Nightwork, Tomáše Kluse, Xindla X, Eddie Stoilow, Vypsanou Fixu, Čechomor, Gipsy.cz, Debbi a Dědu Mládek Illegal Band, ale určite spôsobia práve taký veľký rozruch ako Panika.

Vstupenky na augustovú sobotu v romantickom podhradnom prostredí, ktoré bude dopĺňať správna muzika a samozrejme správni ľudia budú zrejme aj tento rok ako po minulé desaťročie vypredané do posledného miesta, preto neváhajte a kupujte lístky kým sú čerstvé a ako inak – ešte zlacnené.

Ceny vstupenek:

  • v predpredaji od 1.6. do 10.7. 350,- Kč
  • v predpredaji od 11.7. do 19.8. 400,- Kč
  • na mieste v deň konania festivalu od 13 hod (ak budú k dispozícii): 450,- Kč

Deti do 12 rokov a vozíčkari majú vstup zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.