Oh My God! – to je Eddie Stoilow

Eddie Stoilow je pražská kapela zaraďujúca sa do štýlu new pop a Oh My God je názov druhého CD, ktoré im vyšlo práve v prvý jarný deň tohto roku. 21.marca sa na pulty hudobných shopov dostali krásne nové zabalené, ešte neobchytkané Cdčká týchto šiestich až ôsmich spolupracovníkov : Jan „Žampík“ Žampa – zpěv a kytara, David „Sverje“Šmídt – piano a klávesy, Martin „Pušky“Puškař – basa, Martin „Mrázič“ Mrázek – kytara, Vladimír „Vladko“ Zeman – perkuse, Michal „Honx“ Hons – bicí, Bohumil „Bob“ Klepl – GURU Eddie Stoilow a Pavel Cejnar – kmotr a „dobrá nálada“

Dobrá nálada nie je len Pavel Cejnar, dobre vás naladí aj hudba tejto skupiny, ktorá je na popové pomery prekvapivo zaujímavá. Druhý album sľubuje nový zvuk a silné hity. To dokazuje aj prvý singel Frozen bodujúci už siedmy týždeň na popredných pozíciách IFPI. Okrem samotnej kapely si na Oh My God! zahrali aj David Koller či Xindl X. Krstiť sa bude 4.mája v pražskom Paláci Akropolis za prítomnosti kmotra, „dobrej nálady“ Pavla Cejnara.

Prečo by ste si mali Oh My God! kúpiť alebo aspoň vypočuť vysvetľuje David Šmídt: „ …. z mnoha pohledů je to pro nás deska opravdu unikátní a výjimečná, ale její jedinečnost musí potvrdit posluchači a hlavně naši fanoušci, kterým jsme chtěli udělat radost. Radost z toho, co tady v současné době chybí, alespoň pro z našeho pohledu! Je to vlastně pokus o vyplnění prostoru ….“

Kto sa už nevie dočkať, môže zájsť na niektorý z koncertov alebo si pustiť ČT 1 na Veľkonočný pondelok, kde si Eddie Stoilow zahrajú a podporia tak užitočné „Kuře“ a jeho Nadáciu Pomozte dětem.

Tracklist Oh My God (2011):

1. Here We Go (žampa, šmídt, mrázek / žampa, šmídt)
2. Frozen (žampa, šmídt/ žampa, šmídt)
3. Hard Day (žampa, šmídt, puškař/ žampa, šmídt)
4. Caroline – album edit (ES / žampa)
5. Oh My Gosh! (ES / žampa)
6. Old Man´s Bow (žampa /žampa)
7. Today / Tomorrow (šmídt / žampa)
8. Elita featuring Xindl X – (žampa, šmídt, mrázek / Ondřej Ládek)
9. March Song (žampa, šmídt/ žampa, šmídt)
10. Goodbye featuring David Koller (mrázek / žampa)
11. Rock ´n ´ Roll Music (žampa, šmídt / žampa, šmídt)

Bonus:
12. Floating (Orchestral Version 2011) (ES/žampa)
13. Snooze (žampa, mrázek / žampa)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.