Ochutnajte Futu-Roll v podaní pražských A Banquet!

Mladá pražská kapela A Banquet, o ktorej sa rozpráva ako o jednej z najväčších nádejí českej indie scény, a ktorej koncerty sú známe svojou energiou, navštívi Slovensko v rámci svojho jesenného turné Futu-Roll Comes To Ruin Your City! Vidieť ich môžete spolu s

A Banquet fungujú od októbra 2009, ale stihli toho už pomerne veľa. Kapela definovala vlastný štyl „Futu-Roll“ (ten predstavuje mix 60., 70. a ranných 80. rokov s indie, electro, nu-rave a ďalšími nezávislými žánrami), začiatkom roku 2010 vydala demo EP, ktoré nesie rovnaký názov a obsahuje štyri piesne. Na jar odohrala asi 30 koncertov po ČR. V apríli A Banquet nahrali svoj debutový singel „Dark Streets“ a v tomto čase dotáča svoje debutové EP „Kiss the Night!“ v produkcii Borisa Carloffa (Kryštof, Sunshine,…), ktoré vyjde v novembri.

Teskohippies a Joyride sú mladé slovenské kapely, ktoré na svoj vrchol ešte iba čakajú. Obe si tento rok zahrali na festivale Žákovic Open a sú čím ďalej, tým žiadanejšie. Zatiaľ, čo Teskohippies v týchto dňoch dokončujú nový album, Joyride sú na začiatku nahrávania dema. Počas slovenskej časti turné A Banquet doplnia spolu s The Bright Eye koncerty tak, aby ste zažili skutočnú noc plnú rock n´rollu.

Viac informácií o kapele a turné nájdete na internetových profiloch:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.