Novinky a každoročné atrakcie na Masters Of Rock ´09

Masters Of Rock ´09, 9. – 12. 7 v areáli Likérky R. Jelínek vo Vizoviciach, jeden z najväčších hudobných festivalov svojho druhu v Česku aj tento rok prináša to najlepšie zo svetovej rockovej a metalovej hudobnej scény. Aké sú tohtoročné najväčšie lákadlá a headlineri, dozviete sa TU.

V tomto článku predstavujeme novinky a aj stále atrakcie festivalu a iné potrebné informácie.

NOVINKA – Druhý „Coca-Cola“ Stage!

Tento rok máme pre fanúšikov veľkú novinku! Prvý raz sa na „Masters“ chystá program DRUHÝ „COCA-COLA“ STAGE.

Každý deň sa tu odohrajú zaujímavé koncerty mladých českých kapiel. Druhý stage bude umiestnený v miestach, kde v minulých rokoch stál veľkokapacitný stan DOMEZECH (ktorý tento rok nebude), teda v relaxačnej zóne vedľa hlavnej hracej plochy. Program Druhého „Coca-Cola“ Stage nájdete čoskoro na www.mastersofrock.cz.

Kompilačné CD Masters Of Rock 2009

Tak ako každý rok, aj tento chystá agentúra Pragokoncert limitovanú edíciu kompilačného CD Masters Of Rock 2009. Prísť do festivalového areálu včas sa skutočne vyplatí, pretože prvých 10 000 návštevníkov dostane toto CD ako darček pri vstupe. Tohtoročná kompilácia bude opäť nabitá skvelými skladbami účinkujúcich kapiel! Nechajte sa prekvapiť!

Festivalový merchandising

Bohatý výber festivalových produktov vo festivalovom obchode je aj tento rok zaručený! Klasická ponuka festivalového tovaru sa tento rok rozširuje o úplne nové druhy pánskych aj dámskych tričiek! Na predaj budú, samozrejme, aj známe produkty, ako sú napríklad vetrovky, potítka, kľúčenky, odznaky, puzdrá na mobil, tielka, mikiny, fľašky slivovice, šatky, klobúčiky, šiltovky a ďalšie suveníry, novinkou v tomto roku je festivalový otvárač na fľaše!

Autogramiády na Prosperita „Meet and Greet“ Stage

Autogramiády hviezd sú už neoddeliteľnou súčasťou programu festivalu! Na Prosperita „Meet and Greet“ Stage sa tak môžete opäť stretnúť tvárou v tvár so svojimi hudobnými idolmi. Program autogramiád bude čoskoro zverejnený!

Festivalový program – Brožúra

V oboch pokladniach pri vstupe do festivalového areálu, v kempoch aj v stánku s festivalovými produktmi bude možno získať festivalový program, kde nájdete časový rozpis celého festivalu, rozpis autogramiád, koncertov hlavných hviezd, mapku areálu aj okolia s vyznačenými kempami a parkoviskami, ponuku festivalového obchodu, vlakový cestovný poriadok aj s extra pridanými posilnenými spojmi, kontakty na festivalové taxíky a mnoho ďalších užitočných informácií, ako sú napríklad informácie o pripravovaných jesenných a zimných koncertoch.

Kempy a parkovanie

Stanovanie ZDARMA na označených lúkach okolo likérky R. Jelínek. Tieto kempy sa otvárajú už v stredu 8. 7. od 10:00 dopoludnia a končia v utorok 14. 7. o 10.00 dopoludnia. Vjazd do kempov autom nebude možný!!! Festivalový areál s non-stop sprchami je otvorený od štvrtka 12:00 a zatvorený v pondelok 13. 7. o 12:00.

Ďalšie možnosti stanovania a parkovania:
Parkovisko a kemp Drevosklady – ako už tradične, v období festivalu Masters Of Rock bude v prevádzke strážené parkovisko v areáli Drevoskladov pri vlakovej stanici Vizovice (v tesnej blízkosti vstupu č. 2 do areálu likérky R. Jelínek).
Kemp je rozšírený aj na trávnatú plochu na stanovanie a o hygienické zariadenia – sprchy a WC – zdarma! Areál je majetkom súkromnej firmy, ktorá počas festivalu preruší činnosť, preto je parkovisko spoplatnené, ale iba pre vjazd automobilu! Cena za vjazd automobilu: 110,- Kč! Osoby cestujúce v automobile a stany k automobilu sú ZDARMA!

  • Kemp v areáli firmy H+M Zlín a.s. Vizovice – Razov (300 metrov od vstupu do areálu festivalu). Je to veľký, uzatvorený, nepretržite strážený priestor s kapacitou 200 stanov (cca 100 aut) s kompletnými službami (sprchy, WC a bohaté občerstvenie), spoplatnené.
  • Už tradične bude v prevádzke tiež strážený a spoplatnený kemp s parkoviskom a kompletnými službami na futbalovom ihrisku VIZOVICE.

Pre všetkých návštevníkov prichádzajúcich na festival autom sú pripravené strážené, teda platené parkoviská. Okrem už tradičného parkoviska v areáli Drevárskych Závodov pri vlakovej stanici môžete svoje automobily v bezpečí zanechať na stráženom parkovisku za mestským úradom v centre Vizovíc a na ihrisku pri škole.

A čo ďalej?

– Firma Rudolf Jelínek bude opäť organizovať exkurzie po svojej slávnej likérke spojené s ochutnávkami svojich jedinečných výrobkov.

– V areáli bude k dispozícii obrovské množstvo občerstvovacích stanovísk, krčmičky a veľké zastrešené pivárne, čajovne, kaviarne.

Budete si môcť vyskúšať adrenalínové športy, tetovanie, piercing, bodypainting a mnoho ďalších festivalových atrakcií.

– Dianie na pódiu bude možné sledovať na veľkoplošných LED stenách v hlavnom areáli a aj v občerstvovacej zóne.

Bude to opäť nabitý prázdninový výlet za kvalitnou zábavou a hviezdami svetového rocku a metalu. Prázdniny a dovolenka ako má byť, plná medzinárodných priateľstiev, dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov!

Vstupenky (4-denné permanentky) sa dajú získať v organizujúcej agentúre Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com na webu www.mastersofrock.cz na dobierku, ďalej v predpredajných sieťach Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal (aj na Slovensku) a vo všetkých bežných obvyklých moravských předprodejích!

Viac a čerstvé informácie vždy na www.mastersofrock.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.