Netradičná ska/reggae party RUB a DUB štartuje!

V Bratislave sa 10.4. v klube U Očka predstaví nový formát party pre všetkých, ktorí majú záujem spoznať neopozerané mladé kapely, ktoré sa venujú reggae alebo ska. Na úvodnom podujatí vystúpi Ska3x, o afterparty sa postarajú dídžeji Frenky a Skandy. Pre prvých návštevníkov je dokonca pripravený malý darček!

RUB a DUB party si za svoj cieľ vytýčila predstaviť bratislavskému publiku aj menej známe, no stále veľmi kvalitné kapely, ktoré hrajú predovšetkým ska a reggae a na koncertných pódiách nestoja v týždenných intervaloch, a preto dokážu prekvapiť svojou tvorbou.

Pôvodne mala na akcii vystúpiť zaujímavá a perspektívna formácia Čwarga Horehronská, ale keďže sú cesty umenia nevyspytateľné, nahradí ich warm-up party, kedy dídžeji Frenky a Skandy zahrejú publikum klasickým reggae a ska, ktorí predpripravia atmosféru pre Ska3x nátresk.

Približne od 22:00 bude čas vyhradený špeciálne pre hlohoveckých Ska3x, s ktorými sa už bratislavské publikom mohlo niekoľkokrát stretnúť. Kapela a jej netradičný ska-punk odkrývajú každým koncertom svoj veľký potenciál. Veď ako tvrdí ich stránka: texty hovoria o masových nákupoch, apokalyptických proroctvách, rôznych formách zavedenia katétra a hypotekárnom živote na dlh Príďte preto podporiť riešenie takých spoločnosťou otriasajúcich tém zábavou, tancovaním a radosťou zo života!

Od polnoci príde čas na dídžejov, konkrétne Frenkyho a Skandyho, ktorí sa budú za gramcami striedať až do tretej hodiny rannej.

RUB a DUB teda prináša 7-hodinový ska/reggae maratón len za 3€. Návštevníci dostanú pri vstupe navyše špeciálny darček od growshopu Grower.sk. Príďte podporiť mladú slovenskú scénu!

  • Dátum: 10.4.2010
  • Čas: 20:00- 03:00
  • Miesto: U Očka, Kapatská 3, Bratislava
  • Vstupné: 3€ (pre návštevníkov darček od growshopu Grower.sk)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.