Podobné články

8 komentárov k článku

dakujem za clanok, ten komentar od daniely to uzasne vystihuje… je to neuveritelne… ten album zboznujem doslova… a original zhanam uz 7 rokov!! neuspesne :( musel to byt genius je ho skoda… m

gravatar

Všetko je inak, niekto mi kradne vieru, otvára ústa , púšťa z nich, iba teplý vzduch, zasial som seba, a zožal nebo veru… chyba zozal som nedoveru a nie nebo veru..

gravatar

Ďakujem, miestami som mal problém čo sa tam spieva a to som si púšťal dokola. Dokonca neviem či sú všetky slová správne v piesni “Keď kvety stromom odpadnú”.

Na tento článok som obzvlášť hrdý. A poviem ti, že je dosť hľadaný. Sám som neveril, že to ľudia na Slovensku hľadajú. Tu sa ukazuje sila, potenciál a hlavne geniálna hudba, ktorá sa postupne stráca.

Snaď nezomrie, ale možno to je tak, že o nej nevieme. Tak ako to bolo aj s Marekom.

Vďaka za komentár, opravím to.

PS: neviem či si si všimol, ale Marekovi som venoval ešte jeden článok. Nájdeš ho TU.

SKVELÉ, ĎAKUJEM….. ešte tak zohnať konečne ten album…kedysi som ho mala na kazete od kamoša a odvtedy sa mi nepodarí zohnať..to je už 10 rokov, čo to zháňam.

gravatar

vďaka za tento článok… Marek bol mladsi odo mna, ja som skor pocuvala Mirku a Mareka som sem tam zaregistrovala, ked sa este za socializmu obcas mihol v televizii v nejakej relacii pre mladych, dlho som o nom nic nevedela.. jeho smrt je pre mna sokom dodnes a som toho nazoru, ze pre slovensku hudobnu scenu je to velka strata.. za 15 rokov od jeho smrti sa este nezjavil nik podobny… hlavne,ze kvazi hudobnikov a tzv.celebrit mame plne media a pritom produkuju len “pesnicky”… ale nie hudbu…
Absolutny album… dostal ma…

gravatar

Martin, skladam Ti poklonu za pekne clanky o Marekovej hudbe.

V textoch je niekolko dost chyb. Prosim kontaktuj ma.
Poslem Ti original z bookletu.

gravatar

Ak niekto zhana album Oskar Rozsa vydal reediciu a je to skvele pocuvanicko.Bol som na koncerte ktory bol jednoducho skvely a tam som si ho kupil.Predtym som sa to pokusal pocuvat aj na nete ale cez moje plechove reproduktory na pocitaci to znelo hrozne. Odkedy mam cd kazdy den si ho pustam a stale sa nemozem nabazit.Tato hudba vyzaduje aj urcite “grady” a tak maju susedia radost:-)

gravatar

k autorovi clanku:
veta “Iba štyri pesničky sú od Mareka čo je nesmierna vzácnosť.” sa mi zda zavadzajuca.
Neviem ako bola presne myslena ale na http://sk.wikipedia.org/wiki/Hrana_%28album%29 sa ako autor hudby uvadza iba Brezovsky.

S pozdravom

gravatar
Vyjadrite sa:

Vyhradzujem si právo, neschváliť komentár aj bez udania dôvodu.