Lovely Experience 2010 prinesie ATB a Kosheen

Fanúšikovia Lovely Experience a kvalitnej tanečnej hudby určite vedia, že jedinečný zážitok z Lovely Experience môžu zažiť iba raz za rok. Celý rok pracujeme, aby sme nakoniec priniesli noc plnú emócií, prevapení, kvalitnej hudby a naozajstných zážitkov. Tento rok to však zmeníme, pretože prinesieme nezabudnuteľné zážitky počas dvoch dní a pre niekoľko tisíc ľudí!

Lovely Experience stage na festivale Topfest 2. – 3. Júl 2010

Druhý najväčší hudobný festival Topfest sa už 2. a 3. júla stane dejiskom nezabudnuteľnej šou, ktorú budú mať po prvý krát možnosť zažiť aj návštevníci slovenského festivalu. Stage s názvom Lovely Experience totiž prinesie podstatný kus z filozofie svetových tanečných párty a na Topfest prinesie naozaj rešpektované mená elektronickej tanečnej hudby.

Lovely Experience totiž narastie a tento rok sa bude konať ako veľké festivalové pódium s množstvom svetových hviezd, kvalitným technickým vybavením a filozofiou, ktorá je pre toto podujatie samozrejmá. Už čoskoro totiž prinesieme stage s obsadením najznámejších mien elektronickej tanečnej hudby na festivale pre viac ako 40 000 ľudí. Vytvoríme miesto pre všetkých nadšencov a fanúšikov kvalitnej hudby, ktorí si budú môcť počas dvoch dní užiť naozaj jedinečný program ktorého umelcov predstavíme už čoskoro. Lovely Experience stage sa stane súčasťou festivalu Topfest, ktorý poskytuje plnohodnotný program pre širšie skupiny návštevníkov a ponúkne program na celé dve noci tanečného šialenstva. Chýbať nebude nič, na čo sú návštevníci Lovely Experience zvyknutí. Práve naopak, vďaka väčšiemu priestoru pripravuje organizátor naozaj nezabudnuteľnú show.

Hviezdne obsadenie Lovely Experience – ATB, Kosheen…

Všetko to odštartuje exkluzívnym vystúpením legendy elektronickej tanečnej hudby ATB. Po prvý krát na Slovensku ATB odprezentuje prierez jeho pozoruhodnej tvorby, od prvých, dnes už legendárnych hitov až po nevydané novinky. Jeho prvé slovenské vystúpenie bude pripravené špeciálne s ohľadom na oddelené filozofie dvoch festivalových nocí, ktoré budú organizátorom predstavené už čoskoro.

Podstatný podiel tanečnej festivalovej nálady prinesie aj legendárna formácia Kosheen s jej špeciálnym live PA vystúpením, ktoré poteší živým spevom Sian Evans a dynamickým electro zvukom v podaní jej hudobných mágov. Veľký úspech kapele priniesol hneď prvý štúdiový album Resist (2001), snaď skladby ako: Demonstrate, Hide U, Catch, Harder, I Want It All, Resist, Hungry… nie je potrebné komentovať. Určite sa môžete tešiť na skladby z druhého Kokopelli (2003) a tretieho albumu Damage (2007).

V bohatom programe Lovely Experience stage-u na festivale Topfest sa objavuje aj veľké množstvo nositeľov nových trendov elektronickej tanečnej hudby. Na svoje prvé zoznámenie so slovenskými fanúšikmi sa teší hviezda holandských pódií Menno De Jong, ktorý je zárukou naozajstného hudobného zážitku. Nie menším zážitkom však bude aj vystúpenie kontroverzného a dnes už abstinujúceho rockera menom Ronald Van Gelderen, známeho dychvyrážajúcimi live prvkami počas svojich show. Hviezdne obsadenie jedinečného projektu, akým je Lovely Experience stage dopĺňa samostatné vystúpenie umelca menom Alex M.O.R.P.H. Slovenské publikum si jeho originálny zvuk vychutná v sete, ktorý odprezentuje iba on sám, pričom jeho hudobné vízie budú na jednu noc korešpondovať so špeciálnou filozofiou Lovely Experience ako absolútnou novinkou pre návštevníkov slovenských festivalov. Novým na Slovensku bude aj Nitrous Oxide, ktorý má pre svoje premiérové vystúpenie pripravených niekoľko zaujímavých prekvapení, ktoré zažijú iba návštevníci Lovely Experience. Zoznam umelcov na tanečný stage na festivale Topfest ešte nie je ani zďaleka uzavretý a vystupujúci budú postupne pribúdať.

Najnovšie informácie o Lovely Experience stage

  • Lovely Experience stage on Topfest 2. – 3. 7. 2010
  • Miesto: Zelená Voda – Nové Mesto nad Váhom
  • Viac informácií: lovelyexperience.sk
  • Predpredaj vstupeniek: ticketportal.sk cena 33€
  • Facebook fan stránka: facebook.com/lovely.experience

Čo dodať na záver. Určite bude veľmi zaujímavé sledovať už tradičné osadenstvo festivalu Topfest – rockerov, punkáčov… no a tento rok pribudnú aj ľudia z tanečného sveta. Nech všetko dobre dopadne a hlavne nech neprší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.