Klipy od Artick Monkeys, The Last Shadow Puppets a The Rascals

Nečakané zaradenie rubriky klipy vyberá Musicone.sk. Na podnet článku od Roberty (Artick Monkeys vydávajú nový album), som sa rozhodol pripraviť nový diel už spomínanej rubriky. Moja obľúbená pesnička od Artick Monkeys je Teddy Picker. Klipy od skupiny Artick Monkeys sú z albumu „Favourite Worst Nightmare„.  Alex Turner (Artick Monkeys) je veľmi všestranný človek, spolu s členom skupiny The Rascal, Milesom Turnerom založili projekt (hudobný skupinu) The Last Shadow Puppets.

Od Last Shadow Puppets som vybral pesničku Standing Next to Me, super gitarovka. Druhou je pesnička The Age Of The Understatement, tie tanky čistý The Beatles. Ostanem na chvíľu pri kapele The Beatles, momentálne svetom obieha hra od E3 The Beatles: Rock Band (video). Platforma Nintendo Wii, PlayStation 3 a Xbox 360. Príchod hry 01.06.2009. Dosť o hre, prejdem k poslednej kapele, ktorou je The Rascal. Veľmi sa mi páči Freakbeat Phantom, má zvláštny šmrnc.

Arctic Monkeys – Teddy Picker

Arctic Monkeys – Fluorescent Adolescent

The Last Shadow Puppets – Standing Next to Me

The Last Shadow Puppets – The Age Of The Understatement

The Rascals – Freakbeat Phantom

Na záver ešte dva odkazy na pesničky od The Rascals.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.