Kapela Hash vás nechá v údive ako ženská krása

Snažíte sa aby život ubiehal rýchlo, ale namiesto toho sa stávate svedkom plynutia každej sekundy po sekunde. Máte viac času na premýšľanie. Kráčate a vlastne neviete kde idete, nechávate sa viesť osudom. Pozorujete pomaly sa meniacu krajinu. Zdroj neznámych dôsledkov je na ceste. Blíži sa k vám ako nezastaviteľná vlna osudu. Ženská postava je skvelým zdrojom inšpirácie. Vždy máte úctu pred tým čo nevedomky vlastnia. Máte pocit, že sa čas stáva nekontrolovateľný. Male zachvenie, niečo podobné ako keď niekto prejde cez Váš hrob. Okamžik keď vidíte niekoho ísť dole ulicou, niekoho kto je krásny …nemôžete si pomôcť a iba zazeráte. Snažíte sa porozumieť kráse, aby zamrzla pred vami. Chytená nič netušiac. Cítite sa okúzlený – celý v údive. Snažíte sa zastaviť čas, tak aby z toho okamžiku bol celý týždeň. Možno to je najkrásnejšia vec ktorú kedy uvidíte na tomto svete.

Jedna žena raz povedala, že jej tajným prianím je mať pomer s umelcom. Lebo len on by ju skutočne videl. Videl by každú krivku, vrásku, hrbolček …miloval by ju, pretože to sú časti krásy, ktoré ju činia jedinečnou.

Hash – Good Bye

Po ženskej kráse je druhou najkrajšou vecou hudba. Dnes by som Vám rád predstavil kapelu Hash pochádzajúcu z Trnavy. Umelci hrajúci rýchly a precízny rock’n’roll. Nezastaviteľná rock’n’rollová smršť vás neminie s debutovým albumom Rock’n’roll trip.

Kapelu tvoria: Eva Hippíková – perkusie, vokál, Mário Gajarský – gitara, vokál, Denis Bango – klávesy, vokál, Jozef Slovák – bicie, Braňo Boško – basová gitara.

Niektoré skladby obohatili svojím cítením Kubo hrou na harmoniku, Ivanka hrou na flautu a Katarína violou. Snáď sa nikto z kapely na mňa nenahnevá aj za srdce kapely označím Mária. No k srdcu treba telo a tým je zvyšok kapely. Zbožňujem ak je v hudbe cítiť boj. Umelec musí bojovať so svojím hudobným nástrojom. To všetko objavíte v 11. skladbách odspievaných v anglickom jazyku. Mne sa veľmi páčili: „Devilish Girls“, „Dirty Love“, „You Better Run“ a „Goodbye. Ako sa vraví drogy, sex a rock’n’roll – no tvorba kapely ma prekvapila ako ženská krása. Enjoy the ride…

Hash – Dirty Love

Hash je produktom hudobných vibrácií, nasledovania spirituálnych ilúzií a vízie symbiózy tónov. Karma klasického rock’n‘rolu v spojení s vlastnoručne vytvarovanými prvkami inšpirovanými širokým spektrom hardrockových elementov prináša formu spojenia kultovej tradície s novou duševnou technológiou a prekvapujúcou arómou. Týmto spôsobom Hash prináša osvedčenú receptúru starých majstrov, vykvasenú v úplne nových sudoch. Výsledkom je veľmi ojedinelá a špecifická chuť v ktorej sa miesia aróma 60´s rokov s klasickými aj odvážnymi príchuťami postzeppelinovskej tradície, ktorá je široko otvorená pre podobne hudobné frekvencie. Nechajte Hash preniknúť do vašej mysle a zaviesť vás na miesta o ktorých existencii ste doteraz nemali ani potuchy.

One Reply to “Kapela Hash vás nechá v údive ako ženská krása”

  1. good job:)) trochu po naši makke na hash:) ale aspon niekto nieco o hashi pise dik mr. gnarls:)

    viac o skupine hash:

    bandzone.cz/hash

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.