Jack Daniel´s prinesie Ameriku na Dobrý Festival 2012

Jack Daniel´s spája jedinečnú whiskey s dobrou hudbou už skoro dve storočia a tento rok sa vracia na Dobrý festival vo veľkom štýle. Špeciálne upravený kamión Jack Daniel´s sa zastaví okrem najväčších európskych festivalov aj v Prešove.

„Po festivaloch Szigeth, Rock im Park a Pinkpop prinesie Jack Daniel´s Truck kus Ameriky aj do Prešova na Dobrý Festival,“ potvrdil organizátor Miro Tásler. Návštevníci sa môžu tešiť na kamión, ktorý sa počas podujatia premení na najväčší bar na kolesách. K tomu bude patriť príjemné sedenie vo vnútri aj v okolí. Oproti kamiónu bude postavené pódium Jack Daniel´s Music Štart, na ktorom počas dvoch dní odohrajú svoje koncerty desiatky slovenských kapiel.

Prvá hudobná skupina, ktorú Jack Daniel´s objavil a podporoval, sa volala Silver Cornet Band. Vznikla v roku  1892 v meste Lynchburg, štát Tenessee a fungovala až do začiatku I. svetovej vojny. Na Slovensku Jack Daniel´s objavil v spolupráci s IMT Smile mladú skupinu Aimee, ktorá vďaka svojmu víťazstvu v jarnej súťaži Jack Music Štart vystúpila na turné IMT Smile a tento rok sa predstaví fanúšikom na hlavnom pódiu.

Dobrý Festival sa uskutoční 22. a 23. júna na prešovskom Amfiteátri, ktorý bol dlhé roky nefunkčný. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal. Kompletný program sa čoskoro objaví na www.dobryfestival.sk. Okrem IMT Smile a ich hostí sa predstavia na troch pódiách aj tieto skupiny:

  • Dobrá Hudba:  IMT Smile + Richard Müller a Katarína Knechtová, Chiki Liki Tu-a, Para, Xindl X, The Cubes, Aimee,  Buzz Kill Jack, Wadda, Silvayovci a ďalší
  • Šariš Dobrá Piváreň: GOLDIE (UK) & MC GQ (UK), N.O.H.A. – Circus Underground (Filip Šebánek alias Philip Noha), Kinky Movement (UK), B-Complex, Back2Love, Lucas Hulan (CZ), Groovin´ Heads & Terrence Williams (USA), Zašo Live Performance, Get Explode a ďalší
  • Jack Daniel´s Music Štart: Fallen Avenue, Jerguš Oravec, Yelowee, Playnoice, Cozmetica, Michaella, Temple, Alone a ďalší
 Zdroj: Redakciu informoval Edo Kopček, PR manažér podujatia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.