Indie fest 2

Rockový portál Rock.SK a agentúra Vision SD Pictures dávajú do pozornosti pokračovanie úspešného festivalu INDIE FEST. Cieľom festivalu je šírenie hudby nezávislých hudobníkov a umelcov rôznych žánrov a z rôznych kútov Slovenska.

  • KEDY – 8.10. 2010
  • KDE – Vysokoškolský klub ELAM, Mlynská dolina Bratislava
  • CENA – 3 EUR (Vstupenky zakúpite priamo na mieste)

Účinkujúci na Indie fest 2

Jakub Petraník (pop), Bublifunk (ska), Pretty Cool (pop), CoolHunter (alternatíva), On The Road (cover rock), Dilemma (rock) + výherca (kapela) hudobnej súťaže o účasť indie feste II na ROCK. Kompletný zoznam účinkujúcich na festivale bude uzavretý 20.8.2010!

Prídi sa zabaviť s priateľmi! Muzika a zábava až do rána. Popri zábave urobíš aj niečo pre tých, čo to potrebujú! INDIE FEST je benefičný festival určený na podporu športových a voľnočasových aktivít detí a mládeže zo sociálne slabších rodín.

Cieľom festivalu je šírenie hudby nezávislých hudobníkov a umelcov rôznych žánrov a z rôznych kútov Slovenska.

zdroj:
Slavomír Bachratý
manager festivalu
www.vision-sd.com

Musicone.sk dáva do pozornosti kapelu Dilemma – rockovú smršť z Košíc

Koncom roka 2009 skupina Dilemma takmer sama (s pomocou partnerky speváka) natočila videoklip ku skladbe Bordell Europe z rovnomenného albumu. Po pár mesiacoch zretia materiálu na harddisku sa do strihu pustil do strihu a efektov Rado Sklenár so spevákom Jánom Spišákom, a výsledok si môžete pozrieť sami. Videoklip znázorňuje len kapelu a jeho hlavným zámerom je upozorniť na hudbu ako takú. Nečakajte preto žiadne skryté pointy alebo príbehy. Najsilnejší odkaz je v samotnej skladbe, v jej dravej hudbe a kritike dnešných európskych politických špičiek. Samotný názov Bordell Europe hovorí sám za seba.

V klipe si „zahrala“ aj fenka Kola, kto nám prvý napíše, v ktorej sekunde sa objaví v zábere, pošleme mu naše obidve cédéčka ako darček.

zdroj: www.dilemma.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.