HT môj gig z Prešova

Tento článok venujem Zuzane a Katke, vďaka že ste boli.

O skupine HT som už písal nájdete to TU.

No a ako som dopadol. Cestou z domu prišla riadna búrka a kompletne som zmokol, ešte šťastie, že som mal koženú bundu. Hral mi Marek Brezovský tak to bolo spojenie dažďa s melancholickou hudbou, ale text ma veľmi fajn. Pesnička je tu Keď kvety stromom odpadnú.

S príchodom do Véčka prví ľudia čo popíjali, aby sa dostali do optimálnej nálady. Keďže som prišiel skôr, išiel som už hore, púšťali čo bolo fajn.

Neviem prečo som tam bol jediný premočený človek, ako keby iba na mňa pršalo. Neznámi chalani sa ozvali „prší“ … ja nie nie 🙂 Objednal som si a čakal kamarátky. Prekvapila ma účasť nebolo ani veľa, ani málo tak optimálne. Prišli kamarátky a priniesli pitivo, ktorého sme sa museli zbaviť, lebo Zuzane prekážalo v taške 🙂 Koncert začal niečo po 20 00hod. Na prekvapenie boli až dvaja predskokani Vandali a ta prvá kapela ???. Nálada skleslá všetko to čakalo na HT.

S príchodom HT to začalo, všetko čo malo dve nohy, začalo skákať ( možno aj štyri ). Skákali sme aj my. Katka vydržala až do konca niečo neuveriteľné ( klobúk dole ), no a ja a Zuzana sme vydržali zhruba do trištvrte koncertu skákať, potom sme sa museli osviežiť.

Mne osobne sa zdalo, že skupina zaspievala málo pesničiek, myslel som si, že ich bolo zhruba deväť. Katka ma opravila a povedala, že ich bolo viac, že niektoré sú kratšie.

Zábava bolo dobrá možno aj preto som to nepostrehol. Som rád, že zahrali pesničku holubica. Koncert skončil o 24 00hod, potom sme išli do mesta. Kto chcel mohol si zobrať plagát zadarmo, alebo dať symbolickú cenu. Plagát vyzeral takto ↑↑↑

Foto na záver. Veľa som ich nespravil, nebola príležitosť a fotil som s telefón.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.