Helloween príde, ale na iné miesto

Som jedna z mnohých ľudí, ktorí si lístok na legendárnu nemeckú kapelu Helloween a jej predskokana Stratovarius kúpili takmer hneď ako sa dalo. Čím bližšie je však toľko očakávaný 29.január, tým menej som si istá či sa mám  na čo tešiť. Po vyhlásení Miroslava Šostáka už naozaj neviem čomu veriť a stále dúfam, že sa metalový koncert 29.1.2011 v Prešove uskutoční.

Vyhlásenie…

V mene Tatrana Prešov ako správcu a prenajímateľa Mestskej Haly v Prešove chcem dať na vedomie širokej verejnosti, že koncert skupín Helloween a Stratovarius sa neuskutoční v Mestskej hale Prešov, nakoľko v nej prebiehajú rekonštrukčné práce a v súčasnej dobe nie je akýkoľvek prenájom možný. Organizátor už spomínaného koncertu však predáva na rôznych portáloch lístky na koncert, ktorý ako sa tam píše bude v prešovskej mestskej hale. Preto chcem poprosiť majiteľov už zakúpených lístkov alebo prípadných záujemcov aby brali na vedomie, že hala je momentálne mimo prevádzky.

Miroslav Šosták
Manažér Klubu
Tatran Prešov
manager@tatranpresov.sk

Are you metal?

Vlastníci lístkov na koncert, ktorý sa má uskutočniť 29.januára v mestskej športovej hale takto prišli o jednu ilúziu a na povrch sa dostáva otázka, kde sa tento koncert bude vlastne diať. Potvrdená je nová hádzanárska hala v Prešove, ktorá je ale oproti mestskej športovej hale menšia. Ostáva veriť, že Helloween aj Stratovarius koncom januára prešovské publikum nesklame a všetci si odnesieme z koncertu len príjemné zapotené spomienky;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.