Helloween a Stratovarius prídu už v apríli

Ak ste už ani nedúfali, že ešte pred letom využijete vstupenku na nemeckú metalovú legendu Helloween, tak sa môžete tešiť. Na oficiálnej stránke týchto muzikantov sa len pred pár dňami objavila táto skvelá správa pre všetkých fanúšikov:

Vážení fanoušci!

(Dear fans!)

Po dlouhých jednáních se nám podařilo zajistit náhradní termín pro za z bezpečnostních důvodů zrušený koncert skupin HELLOWEEN a STRATOVARIUS 29.1.2011 v Prešově na Slovensku. S radostí oznamujeme, že nový termín byl stanoven na 9.4.2011 a že v tento den obě skupiny zahrají v Mestské Hale v Prešově. Vstupenky zakoupené na původní koncert samozřejmě zůstavají platné a předprodej dalších vstupenek bude v těchto dnech zahájen. Obě skupiny se těší na fanoušky v Prešově a jsou rádi, že koncert konečně můžou odehrát.

(After long negotiations we have secured a new date for the HELLOWEEN/STRATOVARIUS-concert that originally should have been taking place on the 29th of january 2011 in Prešov/Slovakia. The concert will now be taking place on the 9th of april 2011. On that date both bands will be appearing in „Mestská hala“ in Prešov. The original tickets will remain valid and the presale of further tickets will be starting in the next couple of days. Both bands are very happy to finally be able to reschedule the concert and to rock for the fans in Prešov.)

Helloween/Stratovarius

9.apríl vychádza opäť na sobotu a keďže je Mestská hala už k dispozícii, nikto sa nemusí obávať neočakávaných škrtov kvôli bezpečnosti v tejto hale.  Neviem ako vy, ale ja sa už teším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.