Fuera Fondo s novým klipom You´re wondering now a so speváčkou Sisou Fehérovou

Slovenská kapela Fuera Fondo prichádza s novým, v poradí už štvrtým, klipom k piesni You´re Wondering Now. Ide o cover verziu piesne od jamajskej legendy Skatalites z roku 1964, ktorú si však osvojilo viacero zvučných mien svetovej scény ako The Specials či širšej verejnosti dobré známa, žiaľ už zosnulá, Amy Winehouse. Práve ona bola hlavným podnetom pre tento projekt. Jej hlas v piesni nahradila nemenej talentovaná slovenská speváčka Sisa Fehérová pôsobiaca na českej scéne, ktorú mohli diváci vidieť v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska.

Ako sa uvádza aj v titulkách klipu, pieseň je venovaná pamiatke zosnulej speváčky Amy Winehouse, ktorá náhle zomrela 23. júla 2011 vo veku 27 rokov, ako aj Curt Cobain, Jim Morrison, Jimi Handrix a ďalší. Chalani z kapely speváčku uznávali a preto im táto smutná udalosť vnukla myšlienku spraviť pieseň na jej počesť, ktorú kedysi naspievala aj samotná Amy so svojou kapelou či v duete s kapelou The Specials.
Pieseň však nesie pozitívny odkaz, dobrú energiu, zábavu a letnú atmosféru, tak ako to mala kapela v pláne. To ako sa na ňu treba zabávať ukázala Fuera Fondo aj Sisa Fehérová priamo v klipe. Nech sa páči – You´re Wondering now.

Zdroj: Boris Majerník, Fuera Fondo

https://www.youtube.com/watch?v=t6vsfq2GQX0&feature=player_embedded

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.