1

Festival Bažant Pohoda bude aj budúci rok

Po tragickej udalosti, ktorá sa stala na tohtoročnom festivale Bažant Pohoda 2009 bol otázny štart budúceho ročníka. Viac informácii o tom čo sa stalo si prečítate v článkoch, ktoré sme pripravili.

Podľa mňa ide o najlepší festival, aký Slovensko v súčastnosti má. Štart budúceho ročníka je v plnom prúde. Agentúra Pohoda v týchto dňoch začína s prípravou budúceho ročníka umeleckého festivalu Bažant Pohoda, ktorý by sa mal uskutočniť tradične v tretí júlový víkend, t. j. v dňoch 15. – 17. júla 2010. Snahou organizátorov bude zachovať doterajšie dejisko festivalu na trenčianskom letisku. Prípravy neovplyvnia zodpovedné riešenie následkov tohtoročnej tragédie.

„V súčasnosti cítime veľký smútok z nešťastia, ktoré festival ukončilo v júli tohto roku, určite nás ovplyvní aj v prípravách a organizácii budúcich ročníkov. Festival vo svojej histórii prinášal množstvo pozitívnych emócií, veríme, že tomu tak bude aj v budúcnosti,“ vysvetľuje rozhodnutie o začiatku príprav riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Za informácie sa chceme poďakovať pánovi Máriovi Gešvantnerovi PR manager agentúry Pohoda. Tešíme sa na spoluprácu.

itsmartinsedlak

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *