Festival Bažant Pohoda bude aj budúci rok

Po tragickej udalosti, ktorá sa stala na tohtoročnom festivale Bažant Pohoda 2009 bol otázny štart budúceho ročníka. Viac informácii o tom čo sa stalo si prečítate v článkoch, ktoré sme pripravili.

Podľa mňa ide o najlepší festival, aký Slovensko v súčastnosti má. Štart budúceho ročníka je v plnom prúde. Agentúra Pohoda v týchto dňoch začína s prípravou budúceho ročníka umeleckého festivalu Bažant Pohoda, ktorý by sa mal uskutočniť tradične v tretí júlový víkend, t. j. v dňoch 15. – 17. júla 2010. Snahou organizátorov bude zachovať doterajšie dejisko festivalu na trenčianskom letisku. Prípravy neovplyvnia zodpovedné riešenie následkov tohtoročnej tragédie.

„V súčasnosti cítime veľký smútok z nešťastia, ktoré festival ukončilo v júli tohto roku, určite nás ovplyvní aj v prípravách a organizácii budúcich ročníkov. Festival vo svojej histórii prinášal množstvo pozitívnych emócií, veríme, že tomu tak bude aj v budúcnosti,“ vysvetľuje rozhodnutie o začiatku príprav riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Za informácie sa chceme poďakovať pánovi Máriovi Gešvantnerovi PR manager agentúry Pohoda. Tešíme sa na spoluprácu.

One Reply to “Festival Bažant Pohoda bude aj budúci rok”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.