Editor sú späť

Martinská kapela EDITOR, ktorá čoskoro oslávi 26. výročie svojho vzniku a ktorá svojho času patrila medzi priekopníkov thrash metalu na Slovensku sa rozhodla po dlhšej pauze vrátiť na koncertné pódia. A vracia sa v zostave z obdobia silných albumov  ZERO OPTION (1996) a GAME OVER (2001). Stano Stanley Pastucha – basa, Peter Prošek – bicie, Milan Doctor Jakubík – spev len gitaristu Pavla Hiraxa Baričáka, ktorý je momentálne vyťažený vo svojej novej skupine Ramchat nahradil nový člen Emil Varsík.

Podľa vyjadrenia speváka Doctora nejde o žiadny spomienkový návrat, kapela chystá nové piesne na nový album a v jeseni sa chce predstaviť aj na klubových koncertoch.

Doctor: „Nechceme robiť žiadny revival a aj keď nepotešíme niektorých fanúšikov nekoná sa žiadny comeback v štýle akým sa Editor prezentoval v poslednom období. Nechystáme žiadne experimenty, vrátili sme sa k svojim koreňom a ideme hrať poctivý thrash a hardcore. Do playlistu zaradíme samozrejme aj staršie piesne, ale nebude ich veľa a budú to naozaj len veci zo staršieho obdobia. Fanúšikovia starého Editoru sa majú na čo tešiť. Editor is back! „

https://www.youtube.com/watch?v=sSYRJOYEs00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.