Eddie Stoilow v sobotu gól nedostanú

Na zaujímavý koncert sa pripravuje pražský klub Rock Café Už tento víkend sa totižto stane miestom svetovej premiéry. Petr Čech – český futbalový brankár sa stane členom skupiny Eddie Stoilow a odohraje s nimi na bicích koncertný set. Chalani z Eddie Stoilow momentálne trénujú a pilujú na ich jesenné turné, ktoré odštartujú už počas najbližších týždňov.

Možno sa vám ponúka otázka prečo sadá športovec za bubny a prečo práve s Eddie Stoilow? Petr Čech vysvetľuje situáciu takto: „Bicí mám doma už delší čas, hrozně mě baví na ně hrát. Když jsem to před časem veřejně řekl, vznikla myšlenka společného koncertu s nějakou profesionální kapelou. Kluci z Eddie Stoilow mi poslali aranžmá několika písniček, secvičili jsme i něco nového, veškerá komunikace probíhala přes internet, poprvé se vlastně uvidíme až před koncertem. Moc se na to těším, snad to vyjde a bude se to líbit.“

Dôležitou informáciou ostáva či sa tešia aj muzikanti. Klávesák David Šmídt říká: „…u Eddie všechno vzniká spontánně a přirozeně, stejně jako i s Petrem. Byla to taková rychlost a najednou jsme už měli vybrané songy, ladili jsme set a teď nás čekají společné zkoušky. Petr je fakt sympaťák, zapadl do naší party okamžitě a na první. Do toho všechno v příštím týdnu točíme klip ke skladbě Goodbye s Davidem Kollerem, tak jsme v jednom kole, ale co bychom pro fanoušky neudělali. Každá specialita je jako s jídlem, je to neopakovatelný zážitek!“

Taká perlička: Skladba Goodbye feat. David Koller rýchlo šplhá nahor aj v hudobných rebríčkoch a je jednou z LEGÁLNE najsťahovanejších českých skladieb.

Na prvé a zatiaľ jediné verejné vystúpenie Eddie Stoilow a Petra Čecha môžete získať vstupenky prostredníctvom webu www.snamanatomas.cz, kde sú ďalšie informácie o koncerte. Lístky sa dajú vyhrať aj na rozhlasovej stanici Evropa 2. Hudobná akcia začne o 18:30 v sobotu 8. októbra v Rock Café. Ďalej vystúpi víťaz talentovej súťaže Českej sporiteľne – kapela Professor Leopard. Po nich pódium zohrejú Eddie Stoilow a ich spomínaný hosť Petr Čech. Spolu určite zabodujú. Na záver večera zahrá skupina Sunshine a potom máte možnosť zažiť afterpárty s DJ Evropy 2 Martinem Hovorkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.