Dvojdňový festival Čerdafest (Veľky Kýr)

Obec, ktorá sa nachádza približne medzi Novými Zámkami a Nitrou žije dvojdňovým festivalom Čerdafest. Festivalom bude znieť najmä bluesová a rock and rollová hudba. Zazneje aj pop rock, punk alebo metal.

Prvý deň festivalu
Ako prvá by mala vystúpiť kapela zo susednej obce Komjatice R.I.Pain, význačná tvrdším metalovým štýlom.  Zaujímavosťou je maďarský blues rock CsukaMájOLaj (keď si odmyslím maďarčinu tak je to veľmi dobrá muzička pozn.aut).  Kapela si vybudovala celkom dobrú popularitu po okolí. Okrem známejších kapiel, vystúpia na festivale aj pomerne neznáme kapely, ako napr. Historia alebo  bluesová Joint Venture.

Druhý deň
Druhý deň odštartujú domáce kapely Csemadok a Hajlok Blues Band. Okrem neznámych kapiel vystúpi najväčšia hviezda festivalu Januárové Prekvapenie z Vrábiel.  V druhý deň vystúpia tiež MoSaiC, Trrr, Phoenix, piešťanský Rollin Pub Band, Gilotin a Hovada.sk (zo susednej obce Branč).

Viac na www.cerdafest.zene.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.