Converse uvádza: Traja umelci, jeden song

Praha, 12. 4 2014. Converse dlhodobo podporuje hudobnú scénu projektom „Three Artists. One Song“. Momentálne je vonku ďalšia pieseň na ktorej sa podieľali legendárni hudobníci ako Mick Jones (The Clash, Big Audio Dynamite), Paul Simonon (The Clash, The Good, The Bad & The Queen), oceňovaný umelec Frank Ocean a medzinárodne uznávaný producent Diplo. Skladba s názvom Hero je zdarma na stiahnutie pre fanúšikov z celého sveta na Conversemusic.Tumblr.com.

„Spolupráca s Mickom a Paulom bola ako splnený sen, a keď se pridal i Frank, nemalo to zkrátka chybu,“ povedal Diplo. „Ten zážitok bol prosto skvelý.“

Rovnako ako predchádzajúce nahrávky od Three Artists. One Song je i Hero jedinečný singel, v ktorom sa spájajú bohaté skúsenosti všetkých umelcov v jednej výnimočnej skladbe. Pieseň bola zčasti nahrávaná v Studio 13Londýne i na vzdialenom Havaji a v Los Angeles. Hudobná vynaliezavosť Paula Somonona, Micka Jonesa, Dipla a Franka Oceana se tak podpísala na jedinečnom počine, ktorý nabíja v každom tóne.

„Converse stavia na kreativite a jej neustálom rozvíjaní. Vďaka tejto spolupráci sa nám podarilo prekročiť jej hranice, a tak nastavit latku ešte o nieco vyššie,“ uviedol Geoff CottrillConverse VP/GM Brand & Segments.Každý z týchto umelcov je majstrom vo svoojom obore a my sme nadšení, že môžeme tak inovatívnu pieseň zdieľať s fanúšikmi z celého sveta a vychutnávať si ju spolu s nimi.“

Hero je už deviatym songom v prestížnej sérii singlov od Three Artists. One Song. Medzi predchádzajúce nahrávky patrí napríklad skladba DoYaThing z roku 2012 od polovice dua Outkast, Andreho 3000, duchovného otca LCD Soundsystemu Jamese Murphyho a svetovo nejúspešnejšej animovanej skupiny Gorillaz. Dalej pieseň Warrior od Marka FosteraFoster the People, alebo popovej speváčky Kimbry a DJ A-Traka.

https://www.youtube.com/watch?v=nKobyHFFrrc

O Converse

Converse Inc. so sídlom v North Andoveri v Massachusetts je dcérskou spoločnosťou firmy Nike, Inc. Založená v roku 1908, si značka Converse vydobyla reputáciu “America’s Original Sports Company”™ a je spájaná s bohatou tradíciou a legendárnymi topánkami ako sú Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® a One Star®. Dnes Converse ponúka rôznorodé portfólio zahŕňajúce pánsku, dámsku i detskú obuv, odevy a doplnky. Produkty Converse sú predávané vo viac ako 160 krajinách, len v USA má značka vyše 67 vlastných predajných miest. Pre viac informácií navštívte Converse na webe.

 
Zdroj:
MgA. Veronika Vidomusová
veronika@allmedia4u.cz
+420 603 168 283
Allmedia4U s.r.o., Vrázova 9, 150 00, Praha 5
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.