Český punk od Boy

Dôstojnícku čiapku a čiernu uniformu, poznávacie znamenie brnenskej punkovej kapely Boy, nosí od augusta nový bubeník Vinca. Skúsený hudobník, ktorý zároveň pôsobí v kapele Pipes and Pints​​, teraz nahráva s Boy dosku. Na koncerte sa prvýkrát predstaví 30. novembra v olomouckom klube S-cube. Vinca mal pôvodne pre Boy iba nahrať bicie, kapela ho však natoľko oslovila, že sa k nej pripojil natrvalo. Za bubny strieda odchádzajúceho bubeníka Martena.

„Začal som o vstupe do kapely uvažovať až v štúdiu. Chlapci sú mi veľmi sympatickí, vie čo chcú a idú si za svojím snom. To sa mi páči. Natáčanie bolo hrozne príjemné, určite je na čo sa tešiť. Až počujete skladbu Never break me Down, pochopíte prečo, „hovorí Vinca.

Vznikajúci doska má pracovný názov Darkest visions a už v prvej polovici nakrúcania sa na nej podieľali hudobníci ako je Shawn Shash z Total Chaos či Ronnie King, ktorý spolupracoval s NOFX, Distillers aj napríklad s Mariah Carrey.

„Na doske rozhodne nebudeme šetriť, chceme do nej dať všetko. Aj v druhej polovici nahrávania s nami budú spolupracovať uznávaní muzikanti a už teraz môžem prezradiť, že pre ČR chystáme špeciálnu edíciu dosiek. Niečo také doma rozhodne ešte nemáte, „naznačil prekvapenie spevák kapely Martino. Podľa pôvodných predpokladov by doska mala byť hotová do Vianoc.

Zdroj: Lukas Vincour (Vinca Pipes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.