CD Radio Hits Vol.4 – World Peace 2010!

Niekoľko subjektov hudobného priemyslu sa podujalo na pokračovaní v úspešnom projekte pre prevažne začínajúcich hudobníkov. Časopis Nový Populár, hudobný portál Rock.sk a Rock.cz, britské rádio Somojo, informačný portál Listuj.sk či Skusobne.com a hudobný portál Hudba.sk či agentúra Vision SD Pictures poskytli svoje kapacity na promotion tohoto CD a umelcov, ktorí sa projektu zúčastnili.

Playlist CD: Goodox – Nebudeš sám, yellowe – Koniec, Sillage – Return, FluenZ – Dám ti krídla, Hidden Road – Roller Coaster, Tracy Donowan – Outfit, Clinic Music – Africa, Peter Jam – If You Want, Marolija – Preludium, PAPAJOE – Zase doma sám, Pozdní sběr – Odlétám za tebou, Heidi Little – The Way, CoolHunter – Mosty, Rollbreakers – Krídla, JANESESSION – Forever Young, Forever Free, Orchesteer – Záchvat, Jumble – Until we fly, Robo Patejdl – Kráska, Shed – Mesto a Afrodias – Ladies Ride.

Toto už v poradí štvrté CD agentúry Vision SD Pictures ponúka zmes výborných a chytľavých spievaných a dokonca i inštrumentálnych piesní rôznych štýlov. Od ska cez pop, rock či alternatívu až po etno. Zabaví sa každý. Prevažne rýchle songy popretkávané chytľavými melódiami a rifmi si vedia v okamžiku nájisť svojich poslucháčov. Cieľom CD je „Dať o sebe vedieť“. Začínajúci umelci dostávajú šancu priblížiť svoju hudbu bližšie k poslucháčom či fanúšikom. Vďaka profesionálnemu tímu hudobných promotion manažérov získavajú umelci CD Radio Hits možnosť zúčastniť sa hudobného podujatia s názvom Indie Fest kde môžu pred svojimi fanúšikmi, ale aj pred novou audienciou prezentovať svoj talent. Predbežný plán organizácie Indie Fest-u III je apríl 2011.

Heidi Little – Movin On

CD Radio Hits Vol. 4 – World Peace 2010 podporili aj partneri z USA a Kanady. Heidi Little – americká speváčka, ktorá sa angažuje v nadáciách a aktivitách na podporu záchrany či ochrany prírody a zvierat spolu so svojim kanadským kolegom (Herman Hundle) podporia projekt jeho distribúciou na festivaloch World Peace v USA a Kanade. CD vychádza 20.2.2011 a jeho distribúcia v časopise Nový Populár je plánovaná na Marec 2011!

Užite si pohodu a dobrú náladu, ktorú táto CD kompilácia prináša, prípadne nás navštívte na Indie Fest III.

Zdroj: Slavomír Bachratý, agentúra Vision SD Pictures; YouTube.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.