Billy Barman – nový klip Ľudožrút

Singel Ľudožrút skupina predstavila ešte pred letom a dokonca ho ponúkla na stiahnutie zadarmo na adrese bandcamp.com. Teraz dostáva táto skladba aj vizuálnu podobu. Vo videu okrem nič netušiacej zabávajúcej sa kapely diváka čaká aj neľútostný boj ovečky s krvilačnými vlkmi. Videoklip k pilotnému singlu z pripravovaného albumu, ktorý produkuje renomovaný producent Marek Rakovický, je už nasadený aj v rotácii hudobnej stanice MTV Czech.

O videoklip k skladbe Ľudožrút sa postaral režisér Michal Kebis so svojím tímom, ktorý unikátnou technológiou rozpohyboval tiene postáv. Natáčalo sa v podzemí Obchodného domu Dunaj. Originálne kostýmy pre členov skupiny navrhla návrharka Inka Polakovičová pre Buffet clothing. Vizuál a logo vytvorila Daniela Olejníkova z OWL Illustration agency.

Kapela momentálne stale pracuje na novom albume s pracovným názvom Hlúposť, lenivosť a chlast. Novinka by mala vyjsť v polovici novembra na labeli Pavian records a chystá sa aj jej vinylová podoba. Na konci novembra skupina album pokrstí na troch špeciálnych koncertoch v Bratislave, Prahe a Košiciach.

http://youtu.be/vmj2GxAgDRs

Zdroj: Martin Kukoľ, kuxo.martin@gmail.com+421 910 276 939

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.