Benátska noc – špeciálne autobusové spojenie s Prahou

Už iba tri týždne nás delia od zahájenia 19. ročníka festivalu Benátska noc. Nie je však tajomstvom, že okrem pestrého hudobného programu bude pripravené aj nadštandardne vybavené zázemie vrátane kempu a zábavy či akcie pre malých aj veľkých účastníkov. Na tohtoročných pódiách sa predstaví to naj z (nielen) českej a slovenskej(nielen) populárnej hudby.

Svoje najväčšie hity prídu zahrať aj hostia z poza hraníc Českej republiky. Scooter určite nevynechá „pecky“ ako Hyper Hyper, How Much Is The Fish? alebo Move Your Ass. Dream Theater spoza veľkej mláky zahrajú Panic Attack, Pull Me Under a ďalšie známe skladby. Talianski Lacuna Coil prídu predstaviť nový album Dark Adrenaline, na ktorom spolupracovali s Donom Gilmorom, ktorý pracoval už aj s menami ako Pearl Jam alebo Linkin Park.

Pre maximálne pohodlie návštevníkov sa toto leto podarilo zaistiť aj kyvadlovú dopravu medzi Prahou a Malou Skálou. Autobusy budú jazdiť z Prahy – Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu na Malej Skále a následne v nočných a ranných hodinách vás zavezú naspäť do Prahy (Černý Most/ Lehovec – konečná tram a prestupná stanica na nočnú tram a bus).Usporiadatelia taktiež jednajú o zaistení spojenia medzi Libercem a Jabloncem.

Na všetkých návštevníkov čaká už tradične okrem obrovského množstva hudobných vystúpení aj tradičná sobotná neckyáda, herná zóna, bungee jumping, nafukovacia horolezecká stena, chytré mobilné telefóny s pripojením na internet k zapožičaniu a extra špeciálne súťaže pre hravých dospelých. Hrať sa však viac než určite budú aj vaše ratolesti, pre ktoré organizátori pripravili celú fúru aktivít a zábavy. Novinkou, ktorú určite všetci nadšene privítajú, bude tiež pojazdný bankomat dostupný počas všetky dni festivalu. Viac info na www.benatskanoc.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.