Podobné články

6 komentárov k článku

Michael Jackson sa mi veľmi páči,pretože je to môj obľúbený spevák…..a musím pochváliť aj gnarls-a,ktorý podrobne a v skratke opísal..super speváka:)…dúfam,že sa ti bude dariť. S pozdravom vášnivá čitateľka tejto stránky:) Lucia:P

gravatar

vďaka budem sa snažiť :)

gravatar

Skvelo napísaný článok, gratuluem!

Ak by si mal záujem o viac informácií o Michaelovi, prípadne si fanúšik, pozri si jedinú slovenskú stránku o Michaelovi.

Po kliknutí na meno sa dostaneš na stránku.
edit: prepač, ale musel som to upraviť, priame odkazy sú zakázané.

gravatar

“WAW” Povedal si každy človek,ktorý si kúpil noviny The Sun. -Michael Jackson mal smolu vo vzťahoch.Ale mal vzťah k deťom.Okrem svojich detí,mal rad aj maleho teraz velkeho herca s známeho filmu “Sám Doma”.No ale našlo sa jedo dievča. V buducnosti sa chce stat slavnou.Je so Slovenska.Ked ju uvidel Michael na internete, ked surfoval po internete.A nevedel uveriť vlastním očiam videl malú Paris?nie! .Paris ma dvojnícku!Na Slovensku! A náramne sa podobajú!”WAW”

gravatar

milujem michaela jacksona lebo mal dobre srdce a dal vela penazi na charity detom. ma pekne piesne najviac sa mi pači heal the world. je škoda že som nemal to šťastie vidieť ho na nejakom koncerte naživo . nezaleži mi na tom ako potom vyzeral ,lebo doležita je vnutorna krasa a on ju mal až až . milujem ho a myslim si ,že každy kto ho odsudzuje si neuvedomuje ako mu tym ubližoval. škoda ,že michael jackson tu už nieje. taky spevak už nebude. ineho spevaka už nezaradim medzi mojich naj. hoci každy spevak je niečim dobry.
michael jackson ty si bol najlepší a najmilší!!!!!!!!!!

Vyjadrite sa:

Vyhradzujem si právo, neschváliť komentár aj bez udania dôvodu.